'PSG schiet in actie en wil Real aftroeven voor toptalent'

door
'PSG schiet in actie en wil Real aftroeven voor toptalent'

Paris Saint-Germain dreigt dit seizoen naast de hoofdprijzen te grijpen. In de Champions League sneuvelde het in de halve finale tegen Manchester City, terwijl het in de Ligue 1 met nog twee speeldagen voor de boeg een achterstand van drie punten heeft op leider Lille. Dat mag volgend seizoen niet opnieuw gebeuren en dus zullen er in de zomer wellicht enkele stevige aanwinsten neerstrijken in het Parc des Princes.


Met de contractverlenging van Neymar heeft PSG al een eerste belangrijke slag geslagen, maar daar zal het niet bij blijven. Volgens L'Equipe werden immers ook al de onderhandelingen over de komst van Eduardo Camavinga opgestart. Technisch directeur Leonardo zou zondag een eerste keer rond de tafel gezeten hebben met Stade Rennes in de marge van hun onderlinge confrontatie.

Ook Real Madrid wil het 18-jarige supertalent graag aan boord halen, maar dreigt nu dus op snelheid gepakt te worden door PSG. Bij Rennes zijn ze wel verplicht om mee te werken aan een transfer, want Camavinga is in 2022 einde contract en lijkt niet van plan te zijn om bij te tekenen. Als ze hem nu niet verkopen, dreigt hij binnen een jaar dus gratis de deur uit te lopen.

POLL: Zou hij een aanwinst zijn voor PSG?

Meest recent

'Anderlecht en Club Brugge duelleren om zoon voetballegende'

RSC Anderlecht en Club Brugge worden wel vaker gelinkt aan dezelfde spelers. Dat is vaak een ...

2
2
'Transferklapper: sterkhouder vertrekt bij Anderlecht'

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent, maar dat verandert niets aan de plannen van het bestuur. Er ...

181
181
Beerschot zet Kortrijk met één been in Challenger Pro League

Beerschot en KV Kortrijk speelden vanavond tegen elkaar op het Kiel. Vooral voor KVK was dit een ...

82
82
Update Real Madrid: “We gaan spelen tegen FC Barcelona “

Real Madrid laat zich van smalste kant zien, dat kunnen we wel stellen. De Spaanse topclub heeft een ...

417
417
De Condé ontkent transfergerucht in alle talen

Dimitri De Condé, Head of Football bij KRC Genk, volgt de binnen- en buitenlandse media op de ...

71
71
Club Brugge: vervanger Jutgla tegen Union SG gekozen

Club Brugge staat onder ferme druk. De Bruggelingen kunnen het zich niet veroorloven om voor de ...

231
231
'Loïs Openda baalt: RB Leizpig eist deze monstersom'

Loïs Openda kent een wisselvallig seizoen, net als als heel RB Leipzig. De Belgische aanvaller ...

41
41
Zulte Waregem slaat toe met eerste zomeraanwinst

Zulte Waregem heeft zijn eerst zomeraanwinst weten te strikken, al is dat geen verrassing. Zo werd ...

69
69
Cercle Brugge maakt eerste zomertransfer wereldkundig

Cercle Brugge heeft nog geen zekerheid over het behoud en moet nog zwaar knokken om dit te ...

32
32
Storck zorgt voor spanning: "Druk is groot bij hen"

KV Kortrijk moet vanavond winnen van Beerschot. De Kerels vechten voor hun laatste kansen om het ...

38
38
Anderlecht valt voor bliksemsnelle sensatie: wie is hij?

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op de 20-jarige Noorse winger Marius Broholm van Rosenborg. ...

317
317
Standard heeft miljoenentransfer helemaal beet

Standard gaat de nodige in- en uitgaande transfers afronden de komende maanden. De club heeft ...

89
89
'Standard ruikt geld, VfB Stuttgart & co kloppen aan'

Bij Standard gaan ze in de zomer héél veel transfers doen. Een pak huurlingen verlaten ...

138
138
Union SG slaat toe mét investering in Anderlecht

Union SG gaat een tempo hoger schaken inzake jeugdopleiding. Henk Mariman werd aangesteld, maar hij ...

145
145
Club Brugge krijgt mogelijk klap met Vanaken

Club Brugge ging donderdag in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Union. De landskampioen slaagde er ...

750
750
Nieuwkomers bij Rode Duivels: Garcia licht tipje van sluier

Begin juni blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen voor de start van de ...

176
176
Titelkoorts neemt toe: Fink waarschuwt Club & Union

Na de midweekspeeldag bevindt KRC Genk zich plots op de derde plaats, want zowel Club Brugge als ...

345
345
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo richting uitgang'

Met een nederlaag in eigen huis tegen Union deed Club Brugge zopas een slechte zaak in de titelrace. ...

278
278
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Dit weekend beginnen we aan de terugronde van de Play-Offs. Ook op de scheidsrechters neemt de druk ...

502
502
'Antwerp verbaast vriend en vijand met JPL-transfer'

Antwerp hoopt de komende weken nog een Europees ticket in de wacht te slepen, al belooft dat een ...

689
689

Meer sportnieuws