'Oude club biedt Cop uitweg bij Standard'

door
'Oude club biedt Cop uitweg bij Standard'

Standard lijkt van plan om deze zomer een heuse uitverkoop te houden. Heel wat spelers mogen of moeten vertrekken om geld in het laatje te brengen of de salarislast te verlagen, terwijl uiteraard ook een aantal jongens andere oorden mogen opzoeken omdat ze niet meer voorkomen in de sportieve plannen. In die laatste categorie verkeert ook Duje Cop.


De Kroatische spits kwam dit seizoen amper nog aan de bak en klokte af op dertien matchen in alle competities, waarin hij één keer scoorde en drie assists afleverde. Standard besliste dan ook om zijn zware, aflopende contract niet te verlengen, waardoor de 31-jarige Cop als vrije speler op zoek kon naar een nieuwe club. Die zou hij nu al gevonden hebben.

Kroatische media melden immers dat Cop één van de komende dagen zijn handtekening zal zetten bij Dinamo Zagreb. Het wordt een terugkeer naar het oude nest, want Cop was van 2012 tot 2015 al eens actief bij de topclub in zijn thuisland. Nu moet hij er in het seizoensbegin de afwezigheid opvangen van Bruno Petkovic en Mario Gavranovic, die met Kroatië en Zwitserland de komende weken actief zijn op het EK.

POLL: Was Cop een flop voor Standard?

Meest recent

Anderlecht verbijsterd: flink belazerd met Renard-deal

Anderlecht wijzigt zijn transferstrategie en legt de focus op jonge talenten, met onder meer de al ...

30
30
Nainggolan hint naar zeer opmerkelijke carrièreswitch

Radja Nainggolan gaf donderdagavond nog eens zijn visitekaartje af. De ex-Rode Duivel was ...

0
0
Mignolet met schrik vrij: "Ze maken het me niet makkelijk"

Club Brugge kreeg donderdagavond een onverwachte tik in de titelstrijd. Na vier overwinningen op rij ...

26
26
Vrancken duidt kop van Jut aan bij AA Gent

De komende dagen wordt er ook weer gevoetbald in de Relegation Play-Off, na een onderbreking van ...

141
141
Union plots op kop: Moris waarschuwt ploegmaats

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd spannender dan ooit. Na een één op ...

59
59
Na de deceptie: Hayen trekt goudeerlijke pijnlijke conclusie

De titelstrijd in de Jupiler Pro League kreeg donderdagavond nog maar eens een nieuwe wending. Amper ...

151
151
'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

301
301
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

839
839
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

24
24
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

151
151
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

266
266
'Anderlecht legt minimumprijs voor Kasper Dolberg vast'

RSC Anderlecht boekte woensdag een bijzonder deugddoende overwinning tegen AA Gent en haalde het met ...

448
448
'Xavi-bommetje: totaal onverwachte club ruikt zijn kans'

Het einde van het seizoen op clubniveau nadert, heel wat ploegen zijn dan ook bezig met de ...

96
96
'Genk houdt zich klaar: topclub gaat voor Bonsu Baah'

KRC Genk liet in de voorbije duels de nodige steken vallen, maar de Limburgers kunnen voorts ...

174
174
Club-fans vervloeken Union: "Onsportieve, vuile ploeg"

In het Jan Breydel-stadion stond donderdagavond een cruciale afspraak binnen de titelstrijd op het ...

755
755
Antwerp maakt zich sterk: "Dát blijft onze doelstelling"

Antwerp FC heeft zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs beet. Na de brilscore van afgelopen ...

145
145
'Grote kuis op Old Trafford: grote namen naar uitgang'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

330
330
'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

530
530
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

289
289
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

68
68

Meer sportnieuws