Cercle verwelkomt twee nieuwkomers van Monaco

door
Cercle verwelkomt twee nieuwkomers van Monaco

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er nog maar net op, maar een aantal ploegen zullen zeer snel de voorbereiding op het volgende seizoen al hervatten. Zo staan bij Cercle Brugge maandag al de fysieke en medische testen al op het programma. Daarbij zal ook nieuwkomer Jesper Daland present tekenen, maar hij zal niet het enige nieuwe gezicht zijn.


Cercle zal immers meteen ook twee nieuwe aanwinsten van moederclub AS Monaco mogen verwelkomen, schrijft Krant van West-Vlaanderen. Over welke spelers het precies gaat, is nog niet duidelijk. Begin volgende week zullen de namen van de nieuwe huurlingen bekendgemaakt worden. Vorig seizoen kreeg Cercle vier spelers op huurbasis ter beschikking van Monaco: Biancone, Pavlovic, Marcelin en Musaba. De eerste twee zouden al zeker niet meer terugkeren.

UPDATE 12/06
De fysieke en medische proeven zijn inmiddels achter de rug, maandag gaan de trainingen bij Groen-Zwart weer van start. En daar zullen dus twee extra spelers van Monaco hun opwachting maken. Via de clubwebsite liet Cercle inmiddels weten dat het om Boris Popovic en Edgaras Utkus gaat. Die eerste is een 21-jarige verdediger uit Servië. De 20-jarige Utkus komt dan weer uit Litouwen en voelt zich het best in zijn sas als centrale middenvelder. Cercle laat wel weten dat de twee spelers voorlopig enkel zullen meetrainen tijdens de komende weken. Het staat dus nog niet vast of het effectief tot een transfer/huurbeurt komt.

POLL: Cercle behoort nu al tot de degradatiekandidaten voor volgend seizoen ...

Meest recent

Play-Offs barsten los: scheidsrechters speeldag 1 bekend

Nu het pas echt om de knikkers gaat neemt ook de druk op de arbitrage straks weer onvermijdelijk ...

97
97
'Club Brugge krijgt belangrijke update uit ziekenboeg'

Vorig seizoen kroonde Club Brugge zich na een historische inhaalrace alsnog naar de landstitel, een ...

138
138
Vertonghen zadelt Hasi meteen met serieuze kopzorgen op

Een verrassing kunnen we het niet noemen, maar dinsdag maakte Jan Vertonghen ook officieel bekend ...

111
111
De Cuyper vloekt op coach: “Ik wilde stoppen met voetballen!”

Maxim De Cuyper is dit seizoen volledig doorgebroken bij Club Brugge én de nationale ploeg. ...

258
258
Vertonghen oordeelt over ontslag Hubert én keuze Hasi

Jan Vertonghen zal op het einde van dit seizoen stoppen met voetballen, dat liet de aanvoerder van ...

284
284
Vanaken roept straffe waarschuwing naar KRC Genk

Club Brugge moet weer de achtervolging inzetten in de Champions Play-Offs. Vorig seizoen pakte ...

476
476
KV Mechelen voert aanzienlijke kapitaalsverhoging door

KV Mechelen had al een tijdje geleden aangekondigd dat het een kapitaalsverhoging van 6,1 miljoen ...

186
186
Ultras Charleroi slaan ferm terug na verbanning bestuur

De Ultras van Sporting Charleroi werden verbannen in Mambourg na de incidenten tijdens de ...

57
57
Vanaken maakt balans Tedesco-Garcia op: "Nee, totaal niet"

Hans Vanaken verdween de afgelopen jaren naar de achtergrond bij de Rode Duivels, maar bondscoach ...

172
172
Vertonghen speelt open kaart over plannen na profcarrière

Jan Vertonghen kwam vandaag met het nieuws naar buiten dat hij aan het einde van het seizoen zal ...

248
248
FIFA-schandaal: rechtbank velt verdict over Blatter/Platini

In eerste aanleg werden Sepp Blatter en Michel Platini vrijgesproken na de aanklachten van ...

57
57
De Cuyper én Seys halen stevig uit na interlandperiode

Maxim De Cuyper en Joaquin Seys zijn dit seizoen de absolute smaakmakers bij Club Brugge. De ...

499
499
Tolu Arokodare verrast: “Bijna weg bij KRC Genk…”

Tolu Arokodare is dit seizoen uitgegroeid tot aanvalsleider van KRC Genk. De spits maakte zijn ...

204
204
Adriano Bertaccini bijt pijnlijk door het stof bij STVV

Adriano Bertaccini is dit seizoen een revelatie bij Sint-Truiden VV, maar de afgelopen weken waren ...

185
185
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge-smaakmakers weg, jackpot Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

423
423
'Bizarre timing' Standard Luik wakkert geruchten aan

Standard Luik heeft afscheid genomen van Pierre Locht en Giacomo Angelini werd aangesteld als de ...

212
212
Joaquin Seys onthult transferplannen: “Bepaalt alles…”

Club Brugge maakte dit seizoen enorm veel indruk in de Champions League. Verschillende sterkhouders ...

526
526
Jan Vertonghen verbaast Anderlecht en kondigt pensioen aan

Jan Vertonghen kampt dit seizoen met enorm veel blessureleed bij RSC Anderlecht. De voormalige Rode ...

618
618
Toch ‘Hein Vanhaezebrouck’ bij KAA Gent: “Heel dankbaar”

KAA Gent heeft een nieuwe hoofdtrainer aangesteld en de Buffalo’s leggen de sleutel in de ...

414
414
Ontmaskerd? Hoe Lukaku zich ontpopte tot 'De Mol'

Romelu Lukaku was afgelopen zondag andermaal de grote held bij de Rode Duivels. De aanvalsleider van ...

106
106

Meer sportnieuws