Messoudi aan de slag als T2 in Eerste Klasse B

door
Messoudi aan de slag als T2 in Eerste Klasse B

Opvallend nieuws: Mohammed Messoudi keert terug in het voetbal. De afgelopen periode was hij vooral te zien als analist. De ex-middenvelder heeft een nieuwe uitdaging gevonden. 

Mo Messoudi laat aan Sport/Voetbalmagazine weten dat hij de assistent-trainer van Jonas De Roeck wordt bij KVC Westerlo. Messoudi aasde al een tijdje op een job bij een club, maar het juiste aanbod kwam maar niet. Hij kreeg ook aanbiedingen om hoofdtrainer te worden bij enkele amateurclubs, maar daar ging hij niet op in. 

Messoudi kende als speler een mooie carrière. Hij speelde voor heel wat clubs. De voormalige middenvelder verdedigde de kleuren van Beerschot, Willem II, KV Kortrijk, AA Gent, OHL, Zulte Waregem, Raja Casablanca, terug Beerschot en afsluiten deed hij bij Lyra-Lierse.

POLL: Mooie uitdaging voor Messoudi?

Meest recent

Antwerp maakt zich sterk: "Dát blijft onze doelstelling"

Antwerp FC heeft zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs beet. Na de brilscore van afgelopen ...

20
20
'Xavi-bommetje: totaal onverwachte club ruikt zijn kans'

Het einde van het seizoen op clubniveau nadert, heel wat ploegen zijn dan ook bezig met de ...

11
11
'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

297
297
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

113
113
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

61
61
Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

157
157
'Hayen huiverachtig tegenover toptransfer Club Brugge'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

219
219
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

195
195
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

496
496
Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

93
93
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

283
283
'Ex-Anderlechtman duikt verrassend op bij Union'

Net zoals de voorbije jaren moet RSC Anderlecht op het veld haar meerdere erkennen in stadsrivaal ...

221
221
'Here we go: grootmacht wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge kan donderdag een stevige stap richting de titel zetten, terwijl ook de beker nog een ...

310
310
'Financieel fiasco voor AA Gent: 13 miljoen de vuilbak in'

Een paar dagen na de pandoering in eigen huis tegen Club Brugge ging AA Gent woensdag op bezoek bij ...

214
214
'Witte rook bij Club Brugge: toekomst Vermant beslist'

Gustaf Nilsson ligt nog in de lappenmand, en dus is het donderdag tegen Union diep in de punt ...

452
452
'Overmars op dreef: Antwerp op zucht van toptransfer'

Na het gelijkspel tegen Anderlecht sleepte Antwerp ook tegen KRC Genk een puntje uit de brand. ...

695
695
'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA ...

408
408
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als ...

1048
1048
Opvallende kandidaat biedt zich aan bij KV Mechelen

Het zijn bij KV Mechelen enkele woelige maanden geweest. De Relegation Play-Off werd maar op het ...

467
467
'Schok bij Real: Perez kiest deze ster als vervanger Vinicius'

Voor Real Madrid dreigt het een tegenvallend seizoen te worden. Het moet in de titelstrijd ...

200
200

Meer sportnieuws