Waarom in Vlaanderen geen CL te zien is op dinsdag

door
Waarom in Vlaanderen  geen CL te zien is op dinsdag

Dinsdagavond gaat de groepsfase van de Champions League van start en er staan meteen enkele fraaie duels op het programma. Zo is het onder meer uitkijken naar de clash tussen FC Barcelona-Bayern München. Maar op de Vlaamse zenders zal deze wedstrijd op geen enkel open kanaal te zien zijn.


Een domper dus voor de voetballiefhebber. In de voorbije jaren waren de dinsdagavond-wedstrijden van het kampioenenbal telkens op de PLAY-zenders te zien. Maar dit jaar zet moederbedrijf SBS volop in op de Belgische ploegen in de Conference en Europa League, mede door de hoge prijs liet men de uitzendrechten van de CL liggen. DPG Media, het bedrijf achter de VTM-zenders, hield dan weer vast aan de woensdagavond-wedstrijden en de samenvattingen van alle matchen.

Ook wanneer Club Brugge op dinsdag speelt zullen die partijen te zien zijn bij VTM, maar verder zullen de dinsdagmatchen dus op geen enkel open net in Vlaanderen te zien zijn. En valt af te wachten of daar in de komende jaargang verandering in komt. Het contract tussen de UEFA en DPG loopt in ieder geval nog tot 2024.

PROXIMUS OF RTL
Wie bereid is om te betalen voor de wedstrijden, en eventueel van provider te veranderen, kan terecht bij Proximus Pickx Sports. Daar zijn alle CL-duels te zien en de partijen worden er doorgaans uitstekend omkaderd, maar het kost natuurlijk de nodige centen. En wie geen probleem heeft met Franse commentaar kon ook altijd naar het Waalse Club RTL zappen. Ook daar zijn er meestal deskundige analyses voorzien, weliswaar in de andere landstaal.

POLL: De voetballiefhebber is het slachtoffer van de gulzigheid bij de UEFA ...

Meest recent

RWDM en Ferrera uit elkaar, ex-Rode Duivel opvolger

RWDM was gisteren dé grote verliezer. Ze verloren met 2-1 van Zulte Waregem en door de winst ...

25
25
KV Mechelen ziet verdediger gratis de club verlaten

Bij KV Mechelen nemen ze na dit seizoen afscheid van een aantal spelers. De club heeft officieel ...

6
6
Lierse dropt bommetje: "In overleg met juridische raadgevers"

Lokeren-Temse en Lierse SK wonnen gisteren hun match in de Challenger Pro League. Lokeren heeft een ...

25
25
Straffe onthulling: 'Dit zei Lukaku over Duivels-comeback Vanaken'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Eén van ...

172
172
'Mokerslag met gevolgen: RWDM grijpt drastisch in met Ferrera'

Vrijdagavond vond de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League plaats en ...

61
61
'Genk rekent op Engelsen: transfer van ruim 20 miljoen'

Ondanks de sterke prestaties van dit seizoen hoeft komende zomer geen leegloop verwacht worden bij ...

82
82
Nieuwe wending: De Bruyne naar La Liga of Serie A?

Kevin De Bruyne wil in de komende weken op een waardige manier afscheid nemen van Manchester City. ...

85
85
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de ...

435
435
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Tzolis, nieuwe trainer Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

302
302
Hasi zorgt voor averechts effect: “Er gaat onmacht van uit”

Besnik Hasi werd aangesteld om het vertrouwen en de spirit van RSC Anderlecht op te krikken voor de ...

80
80
Antwerp-fans vol in de aanval na Beerschot-perikelen

Op 12 januari gingen de poppetjes aan het dansen in de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal ...

142
142
'Zulte Waregem strijdt met JPL-clubs om CPL-smaakmaker'

Zulte Waregem zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn na een spannende ...

110
110
Hubert heeft na Anderlecht erg verrassende uitdaging beet

David Hubert werd voor de Champions Play-Offs de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi ...

260
260
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden ...

160
160
Van der Elst pakt Anderlecht-kleedkamer aan: "Weinig persoonlijkheden"

RSC Anderlecht is desastreus aan de Champions Play-Offs begonnen. Komende speeldag wacht Royal ...

96
96
Bekende Familie-actrice geniet mee van delirium La Louvière

We kregen gisterenavond een ronduit krankzinnige laatste speeldag in de Challenger Pro League. In ...

185
185
Hayen: "Of Genk er last van heeft? Hopelijk wel"

Club Brugge is met een negen op negen uitstekend gestart aan de Play-Offs. Ze hopen tegen AA Gent ...

82
82
Fink ziet dit grote verschil tussen Union SG en Club Brugge

KRC Genk incasseerde vorige week een zeer zure nederlaag in de 90ste minuut op het veld van Club ...

185
185
Pocognoli vindt magische recept: eeuwige belofte rendeert

Bij Union SG weten ze als geen ander spelers met een 'krasje' op te herlanceren. Dat gebeurt dit ...

36
36
Karetsas spreekt heldere taal over vertrek bij Genk

KRC Genk staat zondagnamiddag voor een sleutelduel in de titelstrijd en krijgt dan het bezoek van ...

386
386

Meer sportnieuws