Ervaren Belg aan de kant geschoven bij Cercle: "Leuk is anders"

door
Ervaren Belg aan de kant geschoven bij Cercle:

De negende speeldag van de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond alweer op gang getrapt, ondanks dat er een dag eerder nog een inhaalwedstrijd afgewerkt werd. AA Gent krijgt daardoor nog respijt tot zondag, wanneer het in de Ghelamco Arena het bezoek krijgt van Cercle Brugge. Voor Hannes Van der Bruggen wordt dat een speciale wedstrijd, want hij lanceerde zijn carrière in Gent.


Het wordt echter een terugkeer in mineur voor de ervaren middenvelder, want de laatste weken komt hij amper nog aan de bak bij de Vereniging. In de laatste wedstrijden zat er zelfs geen invalbeurt meer in voor Van der Bruggen, die dit seizoen nog maar twee keer aan de aftrap mocht komen. Een blessure opgelopen in de openingsmatch gooide roet in het eten.

"Pas op Seraing was ik weer klaar voor de dienst, en daar verloren we ongelukkig. De coach besliste te wijzigen en ik werd één van de slachtoffers", legt hij uit in Het Laatste Nieuws. "Leuk is anders, maar ik ben niet het type dat dan bij de pakken blijft zitten. Ik blijf op training tot het uiterste gaan om mijn stek te herwinnen. En me positief opstellen, want ook zonder mij liep het sindsdien niet altijd lekker." Cercle kampeert na acht speeldagen immers pas op de vijftiende plaats.

POLL: Verdient hij meer speelkansen?

Meest recent

'Hasi grijpt in: drastische verandering in basiself Anderlecht'

RSC Anderlecht wil na een tegenvallende start van de nacompetitie zo snel mogelijk aanknopen met ...

53
53
Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

43
43
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

68
68
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

47
47
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

380
380
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

80
80
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

66
66
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

200
200
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

199
199
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

107
107
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

335
335
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

126
126
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

164
164
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

280
280
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

202
202
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

349
349
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

92
92
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

338
338
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

185
185
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

229
229

Meer sportnieuws