Stiefvader Nourdin Boukhari is constant in de weer met zijn beschermengel Noa Lang. Na iedere wedstrijd bespreken ze samen zijn acties en prestatie. Ook het gedrag van de Nederlandse winger komt vaak aan bod. Vaker dan Boukhari lief is, iets waar hij Lang dus vaak op aanspreekt.

Boukhari neemt geen blad voor de mond. “Ik ben niet iemand die alleen maar positieve dingen zegt”, zei hij bij ESPN. “Ik ben kritisch naar hem en heb altijd wel wat te zeggen, na elke wedstrijd. Hoe hij zich soms gedraagt? Wij zijn op straat opgegroeid, op het pleintje. Als je daar een panna uitdeelt, moet je ook een trap terug verwachten.”
In de wedstrijd tegen Anderlecht had hij verschillende akkefietjes met Wesley Hoedt en het publiek in het Lotto Park. “De speler die tegenover jou staat wil zich niet laten kleineren in een stadion voor al die mensen”, reageert Boukhari gevat. “Ik vertel dan aan Noa dat hij uit moet kijken met dat gedrag. Dat kan als je met 4-0 voorstaat. Het past wel bij hem, maar in de laatste minuten van de wedstrijd.”
Ook bij Ajax was de reputatie van Lang een heikelpunt. Boukhari hoopt dat zijn stiefzoon stilaan zijn les heeft geleerd. “Voetballen kan hij, maar soms moet je je mond dichthouden en even slikken. Dan wordt ie een hele grote”, aldus stiefvader Boukhari.
POLL: Moet Lang zijn karakter aanpassen als hij naar een buitenlandse topclub wil?