Chong komt tot leven na Club-ontgoocheling: "Meermaals gezegd"

door
Chong komt tot leven na Club-ontgoocheling:

Tahith Chong gold als groot talent bij Manchester United, maar moet zien te voorkomen dat zijn ontwikkeling stokt. Eerdere verhuurperiodes verliepen teleurstellend, waaronder die aan Club Brugge van het afgelopen seizoen. Momenteel gaat het bij Birmingham City echter een stuk beter.

Na periodes bij Werder Bremen en Blauw-Zwart stallen The Mancunians de Nederlandse vleugelaanvaller dit seizoen in The Championship. Een belangrijke tijd voor Chong, die beschikt over een aflopend contract op Old Trafford. "Ik heb het al meerdere keren gezegd, maar ik ben geweldig welkom geheten in Birmingham. Van de spelers en staf tot aan de fans. Iedereen heeft me enorm geholpen sinds ik hier ben en dat maakte het makkelijker om me hier aan te passen", stelt Chong op de website van Man United.

Chong vroeg om advies aan Jesse Lindgard, die eveneens vroeg in zijn carrière op huurbasis naar The Blues vertrok. "Ik heb met het hem gesproken en hij vertelde het een en ander over de club, zodat ik al een idee had. Het is altijd anders wanneer je dat zelf beleefd, maar ik moet zeggen dat het fantastisch is voor me hier." Chong groeide al uit tot publiekslieveling en is vaste basiskracht, na tien duels wacht hij nog wel altijd op zijn eerste goal. Bij Club Brugge kon hij zijn veelbelovende start niet doortrekken, en werd er dan ook geen vervolg gegeven aan zijn verblijf in Brugge.



POLL: Had Club Brugge hem opnieuw moeten huren?

Meest recent

'Hayen huiverachtig tegenover toptransfer Club Brugge'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

36
36
Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

73
73
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

164
164
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

224
224
Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

57
57
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

229
229
'Ex-Anderlechtman duikt verrassend op bij Union'

Net zoals de voorbije jaren moet RSC Anderlecht op het veld haar meerdere erkennen in stadsrivaal ...

181
181
'Here we go: grootmacht wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge kan donderdag een stevige stap richting de titel zetten, terwijl ook de beker nog een ...

283
283
'Financieel fiasco voor AA Gent: 13 miljoen de vuilbak in'

Een paar dagen na de pandoering in eigen huis tegen Club Brugge ging AA Gent woensdag op bezoek bij ...

183
183
'Witte rook bij Club Brugge: toekomst Vermant beslist'

Gustaf Nilsson ligt nog in de lappenmand, en dus is het donderdag tegen Union diep in de punt ...

399
399
'Overmars op dreef: Antwerp op zucht van toptransfer'

Na het gelijkspel tegen Anderlecht sleepte Antwerp ook tegen KRC Genk een puntje uit de brand. ...

564
564
'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA ...

354
354
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als ...

962
962
Opvallende kandidaat biedt zich aan bij KV Mechelen

Het zijn bij KV Mechelen enkele woelige maanden geweest. De Relegation Play-Off werd maar op het ...

413
413
'Schok bij Real: Perez kiest deze ster als vervanger Vinicius'

Voor Real Madrid dreigt het een tegenvallend seizoen te worden. Het moet in de titelstrijd ...

178
178
"Ik kan de fans geen ongelijk geven": storm bij AA Gent

Voor AA Gent is het een ronduit rampzalige week. De Buffalo's werden vorig weekend al in eigen ...

178
178
'Genk krijgt belangrijk nieuws over blessure Heynen'

KRC Genk liep woensdagavond opnieuw averij op in de strijd om de titel. Na de nederlagen tegen Club ...

299
299
Na degradatie Leicester: Vardy komt met update over toekomst

In de Premier League zwaaien deze zomer enkele iconen af. Kevin De Bruyne kondigde een tijdje ...

171
171
Standard kondigt vertrek met onmiddellijke ingang aan

Bij Standard lijken ze stilaan te snakken naar het einde van het seizoen. De Rouches begonnen nog ...

166
166
Buffel wijst Genk op zeer grote fout dit seizoen

Thomas Buffel keerde vorige zomer door de grote poort terug bij KRC Genk, de club waar hij ook het ...

363
363

Meer sportnieuws