'KRC Genk lonkt naar smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

door
'KRC Genk lonkt naar smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Bij KRC Genk is het niet ondenkbaar dat Theo Bongonda de club, mits een goed bod, in januari gaat verlaten. Het is duidelijk dat de bekerwinnaar al op zoek is naar een vervanger, voor het geval dat Bongonda de club gaat verlaten.


Racing Genk heeft volgens MVS Foot interesse in Faïz Selemani. Dat is geen toeval, want de flankaanvaller van KV Kortrijk heeft immers dezelfde makelaar als Bongonda. Mogelijk werd Selemani aangeboden bij de Limburgers.

MOOIE STATISTIEKEN

De 28-jarige flankaanvaller is aan een heel goed seizoen bezig bij KV Kortrijk, want hij wist met 9 goals en 5 assists in 20 competitiewedstrijden al stevig zijn stempel te drukken. De ex-speler van Union SG tekende enkele maanden geleden nog bij tot medio 2025, maar er zijn bepaalde afspraken gemaakt over een transfer. Selemani was vorig jaar ook al goed op dreef, met 10 doelpunten en 7 assists in 32 wedstrijden.

Genk heeft nood aan doelpunten als het Bongonda zou moeten vervangen. De recordaankoop van 7 miljoen euro was in 94 matchen goed voor 30 goals en 20 assists, wat zeer goede cijfers zijn. Genk lijkt wel op zoek naar een flankaanvaller, want de Limburgers werden eerder al gelinkt aan de Braziliaanse flankaanvaller Luis Henrique van Olympique Marseille.

POLL: Zou Selemani een goede aanwinst zijn?

Meest recent

Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

7
7
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

108
108
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

13
13
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

132
132
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

27
27
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

83
83
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

31
31
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

248
248
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

119
119
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

228
228
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

66
66
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

505
505
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

43
43
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

291
291
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

432
432
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

78
78
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

263
263
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

277
277
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

275
275

Meer sportnieuws