'Anderlecht krijgt overbodige huurling weer terug'

door
'Anderlecht krijgt overbodige huurling weer terug'

Bij Anderlecht zal het de komende maand wellicht behoorlijk rustig blijven qua transfers, want de club lijkt enkel van plan om nieuwe spelers te halen als er eventueel iemand zou vertrekken. Komende zomer zal CEO en sportieve baas Peter Verbeke het wellicht weer drukker hebben, want dan moet er opnieuw een oplossing gevonden worden voor een pak overbodige verhuurde spelers.


Zo lijkt het erop dat Timon Wellenreuther naar het Lotto Park zal terugkeren. De 26-jarige Duitser was vorig seizoen nog het grootste deel van het seizoen titularis door de langdurige blessure van Hendrik Van Crombrugge, maar kon toen niet helemaal overtuigen. Hij verloor uiteindelijk zijn plaats aan Bart Verbruggen en belandde in de zomer ook nog achter Colin Coosemans in de pikorde.

Wellenreuther keerde dan maar op huurbasis terug naar Willem II, waar Anderlecht hem weggehaald had. In Tilburg is de keeper weer opengebloeid en groeide hij uit tot een absolute sterkhouder. Toch bestempelt Brabants Dagblad een langer verblijf van Wellenreuther als 'onrealistisch', omdat hij nog tot 2024 vastligt bij Anderlecht en daar veel meer verdient dan Willem II kan betalen.

NIEUWE KANS?
Wellenreuther keert straks dus terug naar Paars-Wit, maar ondanks zijn goede prestaties lijkt de kans eerder klein dat hij volgend seizoen weer zal mogen aansluiten. Van Crombrugge is er nog steeds en Verbruggen zit ook nog altijd klaar in de wachtkamer. Wellenreuther neemt daarnaast ook geen vrede met een rol in de schaduw, waardoor hij straks dus weer op zoek lijkt te moeten naar een nieuwe club.

POLL: Moet Anderlecht hem een nieuwe kans geven?

Meest recent

'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

67
67
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

301
301
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

7
7
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

90
90
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

228
228
'Anderlecht legt minimumprijs voor Kasper Dolberg vast'

RSC Anderlecht boekte woensdag een bijzonder deugddoende overwinning tegen AA Gent en haalde het met ...

296
296
'Xavi-bommetje: totaal onverwachte club ruikt zijn kans'

Het einde van het seizoen op clubniveau nadert, heel wat ploegen zijn dan ook bezig met de ...

60
60
'Genk houdt zich klaar: topclub gaat voor Bonsu Baah'

KRC Genk liet in de voorbije duels de nodige steken vallen, maar de Limburgers kunnen voorts ...

140
140
Club-fans vervloeken Union: "Onsportieve, vuile ploeg"

In het Jan Breydel-stadion stond donderdagavond een cruciale afspraak binnen de titelstrijd op het ...

568
568
Antwerp maakt zich sterk: "Dát blijft onze doelstelling"

Antwerp FC heeft zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs beet. Na de brilscore van afgelopen ...

113
113
'Grote kuis op Old Trafford: grote namen naar uitgang'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

299
299
'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

461
461
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

237
237
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

65
65
Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

195
195
'Hayen huiverachtig tegenover toptransfer Club Brugge'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

278
278
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

219
219
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

711
711
Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

130
130
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

319
319

Meer sportnieuws