Standard waarschuwt Anderlecht een week voor de klassieker

door
Standard waarschuwt Anderlecht een week voor de klassieker

Standard opent 2022 met een zware uitwedstrijd tegen RSC Anderlecht in het Lotto Park. De Rouches moeten eigenlijk punten gaan pakken in Brussel. Damjan Pavlovic ziet het wel zitten.


Standard moet nochtans spelers als Collins Fai, Merveille Bokadi, Selim Amallah en anderen missen tegen hun grote rivaal. Achteraan vertrok met Hugo Siquet dan ook nog eens een zeldzaam lichtpunt van dit seizoen. Anderlecht is dan ook de grote favoriet, nadat het 2021 afsloot met een 16 op 18 en een karrenvracht aan goals.

In La Dernière Heure toont Pavlovic zich strijdvaardig. "Iedereen is klaar om er opnieuw tegenaan te gaan. We hopen nu op een goede start van 2022. We gaan naar Anderlecht om de drie punten te pakken", aldus Pavlovic. Door het vertrek van Siquet en de aanwezigheid van Fai op de Afrika Cup, zou Pavlovic wel eens zijn kans kunnen krijgen als rechtsachter.

RECHTSACHTER?

Het is een beetje nu of nooit voor de speler om te tonen dat hij een vaste waarde kan worden bij Standard. Hij wil die kans dan ook gaan grijpen. "Het vertrek van Hugo (Siquet, nvdr.) en de afwezigheid van Collins Fai geeft me de kans om mezelf op deze positie te laten zien. Ik ben een veelzijdige speler en probeer de verwachtingen waar te maken waar de coach mij vertrouwt", aldus de speler. Pavlovic krijgt wel concurrentie van de jonge Nathan Ngoy. Het is nog niet duidelijk wie de voorkeur geniet, dat zal komend weekend blijke.

POLL: Gaat Standard punten pakken tegen RSCA?

Meest recent

'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

44
44
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

257
257
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

7
7
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

87
87
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

225
225
'Anderlecht legt minimumprijs voor Kasper Dolberg vast'

RSC Anderlecht boekte woensdag een bijzonder deugddoende overwinning tegen AA Gent en haalde het met ...

284
284
'Xavi-bommetje: totaal onverwachte club ruikt zijn kans'

Het einde van het seizoen op clubniveau nadert, heel wat ploegen zijn dan ook bezig met de ...

60
60
'Genk houdt zich klaar: topclub gaat voor Bonsu Baah'

KRC Genk liet in de voorbije duels de nodige steken vallen, maar de Limburgers kunnen voorts ...

137
137
Club-fans vervloeken Union: "Onsportieve, vuile ploeg"

In het Jan Breydel-stadion stond donderdagavond een cruciale afspraak binnen de titelstrijd op het ...

547
547
Antwerp maakt zich sterk: "Dát blijft onze doelstelling"

Antwerp FC heeft zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs beet. Na de brilscore van afgelopen ...

111
111
'Grote kuis op Old Trafford: grote namen naar uitgang'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

299
299
'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

453
453
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

233
233
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

65
65
Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

195
195
'Hayen huiverachtig tegenover toptransfer Club Brugge'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

278
278
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

219
219
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

701
701
Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

128
128
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

318
318

Meer sportnieuws