'Ex-speler Antwerp, Club en Standard keert terug in de JPL'

door
'Ex-speler Antwerp, Club en Standard keert terug in de JPL'

De transfermarkt is nog iets meer dan twee weken open en wellicht zullen nog heel wat Belgische teams in die periode proberen om een slag te slaan. Daarbij wordt uiteraard ook gekeken naar een aantal oude bekenden. Zo zouden een aantal ploegen naar een bekende naam in Marokko lonken.


Volgens La Dernière Heure bestaat de kans immers dat Reda Jaadi naar de Jupiler Pro League zal terugkeren. De 26-jarige offensieve middenvelder speelt sinds 2019 in Marokko, waar hij het goed doet en in totaal was hij er al goed voor vijf goals en tien assists in 53 wedstrijden. In de zomer maakte hij de overstap van FUS Rabat naar Wydad Casablanca, maar daar kan hij dus alweer vertrekken.

Er was de voorbije maanden al sprake van interesse van Lens, Dijon en enkele teams uit de Belgische G6, maar een terugkeer naar ons land lijkt het meest waarschijnlijk. Welke clubs interesse tonen, is wel niet duidelijk.

VELE WATERTJES DOORZWOMMEN
Jaadi maakte in de Jupiler Pro League vooral naam bij KV Mechelen en Antwerp. Bij de Great OId was hij actief tussen 2017 en 2019. Hij was verder ook al actief bij Standard, Dessel Sport, Visé, Club Brugge en Dinamo Boekarest. In Casablanca ligt de eenmalige Marokkaanse international nog vast tot 2024, wat betekent dat er dus een transfersom betaald zal moeten worden.

POLL: Zou hij een meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

1
1
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

63
63
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

109
109
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

104
104
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

29
29
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

14
14
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

80
80
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

58
58
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

30
30
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

136
136
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

75
75
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

70
70
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

147
147
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

289
289
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

64
64
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

53
53
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

390
390

Meer sportnieuws