Mertens & co ondergaan tirade van coach Spalletti

door
Mertens & co ondergaan tirade van coach Spalletti

Maandagavond boekte Napoli een broodnodige 0-2 zege in de Serie A tegen Bologna. Dat door twee doelpunten van Hirving Lozano. Echter was coach Luciano Spalletti allesbehalve tevreden over de prestatie van zijn team, waar Dries Mertens 71 minuten mocht meespelen.


Zo gaven de Napolitanen weer heel wat kansen weg, en mocht het zich dus best gelukkig prijzen met de drie punten. Voor de camera’s van DAZN hield Spalletti zich dan ook niet in. "Het maakt me boos als we niet doen wat we moeten doen. Het is onze plicht om te voetballen. We zijn geen team dat voor langere tijd kan verdedigen, dus dat moeten we zien te vermijden door balbezit te houden. We zijn geen fysiek ingestelde ploeg, dat moeten we begrijpen."

Geen titelkandidaat?
De Italiaanse oefenmeester gaf ook enkele concrete voorbeelden van wat hem stoort. "Soms verliezen we de focus, verslapt de concentratie en verdwijnt het besef. Dan worden we te slordig. Dat past niet bij onze ambities en de stad die we vertegenwoordigen. We moeten bij de eerste vier eindigen, maar hebben dit seizoen al te veel punten weggegooid. We moeten vechten en ons werk goed doen."

Best een opvallende uitspraak van Spalletti overigens, want zo staat Napoli momenteel vierde in de Serie A op amper vier punten van leider Internazionale, die wel nog een wedstrijd te goed hebben. Desondanks lijkt de titel voor Mertens & co nog niet helemaal verloren.

POLL: Is Napoli nog titelkandidaat?

Meest recent

Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

42
42
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

160
160
Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

46
46
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

201
201
'Ex-Anderlechtman duikt verrassend op bij Union'

Net zoals de voorbije jaren moet RSC Anderlecht op het veld haar meerdere erkennen in stadsrivaal ...

172
172
'Here we go: grootmacht wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge kan donderdag een stevige stap richting de titel zetten, terwijl ook de beker nog een ...

263
263
'Financieel fiasco voor AA Gent: 13 miljoen de vuilbak in'

Een paar dagen na de pandoering in eigen huis tegen Club Brugge ging AA Gent woensdag op bezoek bij ...

177
177
'Witte rook bij Club Brugge: toekomst Vermant beslist'

Gustaf Nilsson ligt nog in de lappenmand, en dus is het donderdag tegen Union diep in de punt ...

381
381
'Overmars op dreef: Antwerp op zucht van toptransfer'

Na het gelijkspel tegen Anderlecht sleepte Antwerp ook tegen KRC Genk een puntje uit de brand. ...

534
534
'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA ...

335
335
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als ...

930
930
Opvallende kandidaat biedt zich aan bij KV Mechelen

Het zijn bij KV Mechelen enkele woelige maanden geweest. De Relegation Play-Off werd maar op het ...

397
397
'Schok bij Real: Perez kiest deze ster als vervanger Vinicius'

Voor Real Madrid dreigt het een tegenvallend seizoen te worden. Het moet in de titelstrijd ...

174
174
"Ik kan de fans geen ongelijk geven": storm bij AA Gent

Voor AA Gent is het een ronduit rampzalige week. De Buffalo's werden vorig weekend al in eigen ...

175
175
'Genk krijgt belangrijk nieuws over blessure Heynen'

KRC Genk liep woensdagavond opnieuw averij op in de strijd om de titel. Na de nederlagen tegen Club ...

296
296
Na degradatie Leicester: Vardy komt met update over toekomst

In de Premier League zwaaien deze zomer enkele iconen af. Kevin De Bruyne kondigde een tijdje ...

167
167
Standard kondigt vertrek met onmiddellijke ingang aan

Bij Standard lijken ze stilaan te snakken naar het einde van het seizoen. De Rouches begonnen nog ...

160
160
Buffel wijst Genk op zeer grote fout dit seizoen

Thomas Buffel keerde vorige zomer door de grote poort terug bij KRC Genk, de club waar hij ook het ...

359
359
Garcia spreekt klare taal: dit moet bij de Duivels gebeuren

In maart beleefde Rudi Garcia een uiteindelijk geslaagde entree bij de Rode Duivels. De nieuwe ...

148
148
'Anderlecht wrijft zich in handen: transferstrijd barst los'

Anderlecht heeft al een deeltje van zijn transferhuiswerk gemaakt, want met Cedric Hatenboer en ...

486
486

Meer sportnieuws