'Liverpool doet City en co beven met transferbom'

door
'Liverpool doet City en co beven met transferbom'

Liverpool FC bleef vorig seizoen wat onder de verwachtingen, maar is inmiddels helemaal terug op topniveau. Het is veruit de enige ploeg die Manchester City nog van de Engelse titel kan houden en ook in de andere competities strijden de Reds volop mee voor de prijzen. Toch zou er op Anfield al aan versterking voor volgend seizoen worden gedacht.


Coach Jürgen Klopp beschikt bij Liverpool of een indrukwekkende voorlinie, met Sadio Mané en Mohamed Salah als de twee absolute speerpunten. Nu beide sterspelers op de Africa Cup vertoeven, wordt hun afwezigheid vooral collectief opgevangen. Zo zijn er meer infiltraties vanuit het middenveld, met name Fabinho kan de laatste weken niet stoppen met scoren. Maar op Anfield wil men richting komend seizoen een directe vervanger halen voor de topaanvallers. Iemand die in principe op alle drie posities voorin uit de voeten kan.

En daarvoor zou het vizier nu ook Italië zijn gericht. Zo meldt onder meer de bekende journalist Tancredi Palmeri dat Liverpool zijn oog heeft laten vallen op Paulo Dybala. De 28-jarige Argentijn is al jaren één van de smaakmakers bij Juventus, maar beschikt daar over een aflopend contract. De Reds zouden dan ook contact hebben opgenomen om zijn concrete situatie te achterhalen en hopen om Dybala transfervrij te kunnen binnenhalen na het seizoen

BETER BOD

Dat scenario wil Juve uiteraard voorkomen. In februari zou de Oude Dame opnieuw samenzitten met het kamp-Dybala om een verlenging te bespreken. Maar gezien de financiële situatie lijken de Italianen niet in staat om hem betere voorwaarden aan te bieden. Terwijl de aanvaller op Anfield naar alle waarschijnlijkheid meer kan verdienen én ook nog eens een interessanter sportief verhaal krijgt aangeboden. Dybala zou zelf dan ook oor hebben naar een overstap richting Merseyside.

BOOM!

Liverpool have got in contact with Dybala to monitor his situation about not extending contract to Juventus,
according to @TuttoMercatoWeb @alaimotmw

Dybala would be keen to move to Liverpool

— Tancredi Palmeri (@tancredipalmeri) January 26, 2022

POLL: Liverpool kan dit seizoen de CL winnen ...

Meest recent

Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

13
13
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

10
10
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

35
35
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

156
156
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

306
306
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

127
127
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

407
407
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

311
311
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

80
80
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

400
400
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

378
378
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

127
127
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

164
164
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

221
221
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

117
117
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

342
342
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

924
924
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

106
106
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

50
50
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

42
42

Meer sportnieuws