STVV attractie rijker? "Via hier naar het WK"

door
STVV attractie rijker?

STVV haalde met Shinji Kagawa in januari veruit de grootste naam naar België. De ex-speler van Borussia Dortmund en Manchester United kan dit weekend zijn debuut maken. De Japanner is nog zeer ambitieus.


"STVV deed me meteen een voorstel, net nadat ik mijn contract bij PAOK verbrak. Dat was een belangrijke reden, maar ook omdat ik weer snel aan de slag wou gaan. Het is één van mijn hoofddoelen om met Japan naar het WK te gaan, maar eerst moet ik mij hier tonen. Ik ben nog maar 32 jaar oud en ik kan nog beter worden als voetballer. Ik hoop dit weekend alvast te spelen tegen KV Kortrijk", aldus de sterspeler aan TV Limburg. Kagawa trainde tot op heden twee keer met STVV en het is afwachten of hij al meteen zal starten.

WEER MEER FANS?

STVV haalde Kagawa naar Stayen om de nieuwe draaischijf te worden. De technisch zeer vaardige speler zou als nummer acht in het systeem van Bernd Hollerbach kunnen fungeren. Mogelijk zal hij nog als invaller moeten opdraven in het Guldensporenstadion. Bij STVV hopen ze dat Kagawa kan schitteren, want het heeft nood aan wat goed nieuws om weer fans naar het stadion te lokken. Een attractie als Kagawa, als hij een goed niveau haalt, kan wel eens een trekpleister zijn voor de voetballiefhebber in Sint-Truiden.

Enkele weken geleden spraken we Japanse en Griekse journalisten over Kagawa. Zij gaven hun mening over zijn periode bij PAOK Saloniki en zijn huidige status in Japan. Dat interview kan je hier terugvinden.

POLL: Zal Kagawa schitteren bij STVV?

Meest recent

Hazard schiet terug naar Dolberg met boodschap op matchbal

De play-offs waren tot dusver een sof voor Anderlecht, maar woensdagavond wist het eindelijk nog ...

36
36
'UEFA gooit Champions League op de schop: grote regelwijziging'

Er is dit seizoen zeer veel veranderd in de Champions League. De UEFA voerde het zogenaamde ...

246
246
'Verlaat Raphinha Barcelona? Drie clubs in de running'

FC Barcelona ligt nog steeds op koers om een geweldig seizoen te beleven. Het staat nog altijd aan ...

30
30
'Club Brugge doet voorstel, publiekslieveling twijfelt'

Club Brugge kan mits een zege tegen Union SG een enorme stap naar een volgende landstitel zetten. ...

359
359
"Dit is onaanvaardbaar": crisis bij dramatisch AA Gent

AA Gent verloor met 5-0 van RSC Anderlecht. De Buffalo's spelen dramatisch en zondag moeten ze ...

136
136
Lokeren-Temse neemt gedwongen afscheid van clubicoon

Lokeren-Temse leefde weer helemaal op onder Stijn Vreven. De club is ondertussen ook bezig met ...

53
53
'Simic kan kassa Anderlecht vullen: twee clubs dringen aan'

RSC Anderlecht gaat in de zomer de kern opfrissen. De club gaat ook spelers van de hand doen en ...

360
360
Hayen bonjourt publiekslieveling genadeloos buiten

Michal Skoras, ooit publiekslieveling onder coach Nicky Hayen, lijkt bij Club Brugge op een zijspoor ...

384
384
'JPL-club gaat voor transferstunt bij RB Leipzig'

KVC Westerlo wil zich profileren als een club waar binnen- en buitenlandse talenten speelkansen ...

45
45
'De Bruyne krijgt interessant voorstel: Henry doet belletje'

Kevin De Bruyne begint stilaan grof wild te worden op de transfermarkt. De middenvelder verlaat ...

546
546
Dolberg leeft op: "Anders was ik boos geweest"

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent en de fans konden nog eens trots zijn op hun ploeg. Kasper ...

198
198
KRC Genk in de problemen: "Dat gaan we niet toelaten!"

KRC Genk laat voorlopig geen goede indruk achter in de Play-Offs. Ze speelden 1-1 op het veld van ...

219
219
Anderlecht slaat toe: "Potentieel Champions League-niveau"

RSC Anderlecht heeft na Cédric Hatenboer met Mihajlo Cvetković een tweede zomeraanwinst ...

202
202
Genk krijgt forse klappen: noodscenario voor Heynen?

KRC Genk zit momenteel in een moeilijke periode. Na de dure nederlagen tegen Club Brugge en Union ...

486
486
Crisis bij Gent: fans eisen uitleg, Baro gaat furieus tekeer

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de rake klappen vallen. Slechts enkele dagen na de ...

1023
1023
'Sensationele transfer De Bruyne: PL-club schiet in actie'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen transfervrij bij Manchester City. Maar de Belgische ...

428
428
Trossard stelt titelfeest wéér uit, Milan wipt Inter uit Coppa

Liverpool FC zal zich zondag dan toch op eigen veld kunnen verzekeren van de Engelse titel. Arsenal ...

76
76
Racing Genk incasseert nieuwe stevige tik in titelstrijd

Voor de derde keer op een rij heeft Racing Genk averij opgelopen in de titelstrijd. Op de Bosuil ...

264
264
Fenomenale Dolberg-show! Anderlecht vernedert dramatisch AA Gent

Wat een wedstrijd van Kasper Dolberg! Anderlecht kon in deze PO's voorlopig nog niet winnen maar ...

218
218
Vijand nummer één bij Club: "Publiek zal hem op de korrel nemen"

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo moet ...

792
792

Meer sportnieuws