Seck doet luide oproep aan Essevee-fans

door
Seck doet luide oproep aan Essevee-fans

Zulte Waregem staat vanavond voor een belangrijke opdracht. Essevee speelt een inhaalduel tegen KV Oostende en kan maar beter winnen om het degradatiespook te verjagen aan de Gaverbeek. De wedstrijd wordt vanavond al om 18u45 op gang getrapt. 


Zulte Waregem staat momenteel slechts twee punten boven de degradatiestreep. Afgelopen weekend verloor de ploeg van het duo Timmy Simons en Davy De Fauw nog op het veld van KRC Genk. Ook KVO hield geen goede generale repetitie. De Kustboys trokken thuis tegen OHL aan het kortste eind met 1-3. Ze tellen op moment van schrijven twee punten meer dan Essevee en staan op plek 14. We kunnen vanavond dus gerust spreken van een kelderkraker, die zwaar zou kunnen doorwegen in de eindafrekening. 

SECK HEEFT OPROEP VOOR FANS

Tegen KRC Genk op het Waregemse middenveld: Ibrahima Seck (32). De Senegalees kon zijn ex-club geen loer draaien en ging samen met zijn ploegmaats ten onder in de Cegeka Arena. Een gelijkaardig scenario wil hij vanavond het liefst vermijden. Hij komt in aanloop naar het duel bij Het Laatste Nieuws met een oproep voor zijn supporterslegioen. "Voor het eerst mag er weer publiek op de tribunes van ons stadion, hopelijk staan onze fans als één man achter ons", klinkt het.

Vanavond sprokkelt Zulte Waregem maar beter punten. Het komende weekend belooft namelijk geen pretje te worden voor de club. Dan komt Anderlecht naar de Elindus Arena. De week daarop trekt ZW naar KV Kortrijk. De speeldag daarop wacht een cruciaal duel tegen RFC Seraing, de voorlaatste in de Jupiler Pro League.  


POLL: Wat wordt het vanavond?

Meest recent

Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

6
6
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

39
39
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

18
18
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

159
159
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

67
67
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

176
176
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

51
51
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

445
445
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

39
39
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

265
265
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

391
391
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

70
70
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

236
236
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

245
245
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

263
263
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

109
109
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

291
291
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

49
49
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

534
534

Meer sportnieuws