Vandenbempt voorspelt CL-spektakel: "20 doelpunten"

door
Vandenbempt voorspelt CL-spektakel:

Vanavond gaat de Champions League opnieuw van start. Daarbij krijgen we meteen de absolute klepper tussen PSG en Real Madrid voorgeschoteld. Bij Sporza lijken ze echter vooral naar woensdag te kijken, wanneer Red Bull Salzburg en Bayern München elkaar in de ogen kijken.


Zo stelt Peter Vandenbempt dat Die Rekordmeister de meest aangename ploeg is om naar te kijken. "Bayern is nooit saai. Het grote verschil tussen Bayern en andere ploegen die te sterk zijn voor een tegenstander, is dat Bayern altijd blijft voetballen. Ze stoppen niet bij 2-0. Er is altijd iets te beleven en daarom vind ik ze de meest aantrekkelijke ploeg van de Champions League."

Hij verwacht dan ook weer een Bayern-pletwals te zien tegen Salzburg, wat evenzeer wordt aangenomen bij Man City. "Als ik er de andere telraammatch van deze week bijneem, dan heb ik het over Sporting-City, dan voorspel ik voor de heen- en terugmatchen (dus in totaal vier matchen) 20 doelpunten", klonk het tegenover Sporza.

Sterren van morgen bij Salzburg
Vandenbempt verlekkert zich dus voornamelijk op Bayern München, bij Aster Nzeyimana is het toch vooral diens tegenstander die hem kan bekoren. "Salzburg heeft met Matthias Jaissle een beetje de nieuwe Julian Nagelsmann binnengehaald. Dus het is bij wijze van spreken de oude tegen de nieuwe Nagelsmann. Zo een matchen aan 200 procent, zie ik graag. Wat ik ook leuk vind aan Salzburg is dat ze zichzelf altijd blijven heruitvinden. Meer nog dan Leipzig. Als je de sterren van morgen wil bekijken, dan moet je naar de match van Salzburg kijken." 

POLL: Krijgen we 20 doelpunten te zien in die wedstrijden?

Meest recent

Sprookje in Challenger Pro League: "Dat is ongezien"

Lokeren-Temse ontsloeg Hans Cornelis en stelde Stijn Vreven aan. Die laat werkelijk fenomenale ...

21
21
Kompany op jacht bij Bayern: zéér straffe statistiek

Vincent Kompany staat op één zege van de titel met Bayern München. De Belgische ...

26
26
‘PSV vloekt luidop omtrent transferdeal Bakayoko'

Johan Bakayoko gaat PSV in de zomer verlaten. De Belgische flankaanvaller heeft nog maar ...

38
38
'Anderlecht zet de turbo aan: transferklapper op komst'

Na de komst van Mihajlo Cvetkovic en Cedric Hatenboer lijkt RSC Anderlecht niet van plan gas ...

213
213
Na jaren in neerwaartse spiraal: witte rook voor Pogba?

Paul Pogba is met al zijn talent toch geen groot succesverhaal geweest. De Franse middenvelder is nu ...

18
18
'Westerlo verrast met nieuwe aanvaller'

KVC Westerlo gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen zoeken zelf ook naar versterking. ...

66
66
Deschacht looft Anderlecht-pion: "De beste verdediger"

Bij RSC Anderlecht deden ze in januari drie transfers voor de eerste ploeg. Dat is een wisselend ...

164
164
'Renard loopt blauwtje: toptarget weigert Anderlecht'

De komende dagen staat er veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar achter de schermen blijkt ...

114
114
Standard vist achter het net bij oude bekende Club Brugge

De play-offs zijn andermaal een maat voor niks voor Standard, dat nog geen enkele keer kon winnen ...

77
77
'AA Gent transfermarkt op: toptargets nu al bekend'

Met een schamele drie op 18 dreigt AA Gent het kneusje van de Champions' Play-Offs te worden. ...

215
215
'Hayen sleutelt aan formule: 3 wijzigingen bij Club Brugge?'

Na de magere één op zes staat Club Brugge voor de weken van de waarheid. Zondag ...

403
403
'Dolberg verlaat Anderlecht: opvallende bestemming bekend?'

RSC Anderlecht leek kansloos in de bekerfinale tegen Club Brugge, maar nadat ze vertrouwen tankten ...

851
851
BILD: 'Duitse topclubs in de rij voor sterkhouder KRC Genk'

De vijfde landstitel in het clubbestaan dreigt hen momenteel te ontglippen, maar ook zonder trofee ...

198
198
'Doorbraak bij Club Brugge: eerste toptransfer op til'

Zowel in de competitie als de beker is het money time voor Club Brugge, dat nadien ongetwijfeld een ...

510
510
'Anderlecht krijgt dubbele opsteker uit ziekenboeg'

Donderdag wacht nog een verraderlijke verplaatsing naar Antwerp, maar bij RSC Anderlecht zijn alle ...

329
329
Noa Lang gaat viraal met hartverwarmende actie

Noa Lang ligt dit seizoen vaak onder vuur bij PSV. De Nederlandse aanvaller kent een persoonlijk ...

50
50
Sonck trekt grote ogen bij JPL-revelatie: "Zo'n speler wil je meteen"

De titelstrijd ligt volledig open in de Jupiler Pro League. Union SG is de leider gevolgd door Club ...

186
186
Club Brugge hoort definitief verdict over Hans Vanaken

Club Brugge neemt het komende zondag op tegen RSC Anderlecht namens de bekerfinale. Blauw-Zwart mikt ...

1200
1200
Anderlecht vs Club Brugge: ref bekerfinale is bekend

Komende zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. ...

279
279
Vrancken al onder druk bij STVV: “Zal hij nu wel doorhebben”

Sint-Truiden VV moet nog steeds vrezen voor degradatie. Afgelopen speeldag verloren de Kanaries met ...

228
228

Meer sportnieuws