De Ridder voorspelt titelstrijd: "Union wordt tweede"

door
De Ridder voorspelt titelstrijd:

Nog zes speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit erop. Vervolgens kan de titelstrijd ook helemaal losbarsten. Voorlopig staat leider Union SG er erg goed voor, maar de voorsprong van de Brusselaars wordt natuurlijk nog door twee gedeeld.


Door het competitieformat is er dus nog heel wat mogelijk aan de top van het klassement. Bovendien zal Union het een tijdje zonder de geschorste steunpilaar Dante Vanzeir moeten doen én heeft de selectie van coach Felice Mazzu weinig ervaring met de snelle opeenvolging van topmatchen in de PO's. STVV-routinier Steve De Ridder, die zelf op de terugweg is na een blessure, vreest dan ook voor de kansen van de Brusselaars.

Bij de podcast Eleven Insiders werd De Ridder gepolst naar zijn voorspelling over de titelstrijd. De ex-speler van onder meer AA Gent, Zulte Waregem en KSC Lokeren hoopt weliswaar dat Union het gaat halen, maar denkt dat Club Brugge uiteindelijk aan het langste einde zal trekken. "Vanzeir is nu geschorst. En bij de Play-Offs krijgen de andere ploegen vernieuwde moed. Ik denk dat Brugge er nog zal overgaan", klinkt het.

VERDIEND VOOR UNION
Moest Union het uiteindelijk toch halen, zou dat volgens De Ridder wel meer dan verdiend zijn. "Ik hoop dat Union gewoon kampioen wordt. Ze brengen heel goed voetbal, spelen heel direct. En ze hebben twee spitsen met veel vertrouwen. Dat hebben de andere topploegen niet. Behalve Anderlecht, maar die zijn al te ver weg."

POLL: Wie wordt kampioen dit seizoen?

Meest recent

Lierse dropt bommetje: "In overleg met juridische raadgevers"

Lokeren-Temse en Lierse SK wonnen gisteren hun match in de Challenger Pro League. Lokeren heeft een ...

8
8
Straffe onthulling: 'Dit zei Lukaku over Duivels-comeback Vanaken'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Eén van ...

69
69
'Mokerslag met gevolgen: RWDM grijpt drastisch in met Ferrera'

Vrijdagavond vond de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League plaats en ...

44
44
'Genk rekent op Engelsen: transfer van ruim 20 miljoen'

Ondanks de sterke prestaties van dit seizoen hoeft komende zomer geen leegloop verwacht worden bij ...

70
70
Nieuwe wending: De Bruyne naar La Liga of Serie A?

Kevin De Bruyne wil in de komende weken op een waardige manier afscheid nemen van Manchester City. ...

73
73
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de ...

375
375
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Tzolis, nieuwe trainer Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

276
276
Hasi zorgt voor averechts effect: “Er gaat onmacht van uit”

Besnik Hasi werd aangesteld om het vertrouwen en de spirit van RSC Anderlecht op te krikken voor de ...

78
78
Antwerp-fans vol in de aanval na Beerschot-perikelen

Op 12 januari gingen de poppetjes aan het dansen in de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal ...

129
129
'Zulte Waregem strijdt met JPL-clubs om CPL-smaakmaker'

Zulte Waregem zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn na een spannende ...

96
96
Hubert heeft na Anderlecht erg verrassende uitdaging beet

David Hubert werd voor de Champions Play-Offs de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi ...

239
239
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden ...

148
148
Van der Elst pakt Anderlecht-kleedkamer aan: "Weinig persoonlijkheden"

RSC Anderlecht is desastreus aan de Champions Play-Offs begonnen. Komende speeldag wacht Royal ...

94
94
Bekende Familie-actrice geniet mee van delirium La Louvière

We kregen gisterenavond een ronduit krankzinnige laatste speeldag in de Challenger Pro League. In ...

180
180
Hayen: "Of Genk er last van heeft? Hopelijk wel"

Club Brugge is met een negen op negen uitstekend gestart aan de Play-Offs. Ze hopen tegen AA Gent ...

77
77
Fink ziet dit grote verschil tussen Union SG en Club Brugge

KRC Genk incasseerde vorige week een zeer zure nederlaag in de 90ste minuut op het veld van Club ...

180
180
Pocognoli vindt magische recept: eeuwige belofte rendeert

Bij Union SG weten ze als geen ander spelers met een 'krasje' op te herlanceren. Dat gebeurt dit ...

36
36
Karetsas spreekt heldere taal over vertrek bij Genk

KRC Genk staat zondagnamiddag voor een sleutelduel in de titelstrijd en krijgt dan het bezoek van ...

373
373
Sensatie bij Anderlecht? "Ik zie Lukaku de club overnemen"

RSC Anderlecht blijft op sportief vlak door moeizame tijden gaan, toch zijn er enkele elementen waar ...

947
947
'Real Madrid drukt door: nieuwe coach vóór WK clubteams'

De pijnlijke uitschakeling in de Champions League heeft diepe wonden geslagen bij Real Madrid. Zo ...

108
108

Meer sportnieuws