Mazzu neemt spelers in bescherming na puntenverlies

door
Mazzu neemt spelers in bescherming na puntenverlies

Union SG kon vandaag niet winnen van Eupen. De ploeg van Felice Mazzu beet de standen stuk op de Oostkantonners en raakte uiteindelijk niet verder dan een scoreloos gelijkspel. De afwezigheid van het duo Vanzeir-Undav zat daar ongetwijfeld voor iets tussen.


Union was vooral in het begin van de wedstrijd dicht bij een doelpunt, maar scoren wilde maar niet lukken vandaag in het Dudenpark. Daardoor kan de voorsprong van de Brusselaars op Club Brugge en Antwerp morgen slinken. Eén geluk voor de leider in de JPL: die twee ploegen nemen het tegen elkaar op en kunnen dus niet alle twee de volle buit pakken. Als Blauw-Zwart wint, dan verkleint het de kloof tot zeven punten. Viert Antwerp, dan behoudt Union een bonus van acht punten.

Zoals eerder aangegeven, moest Union het tegen Eupen zonder het erg succesvolle duo Vanzeir-Undav doen. De twee samen waren dit seizoen al goed voor maar liefst 33 goals. Zo'n scherpschutters missen kan zwaar doorwegen, en dat werd vandaag duidelijk. Mazzu rekende voorin op Mitoma en Millán om het verschil te maken, maar die twee konden het gemis van het gouden duo van de leider niet opvangen.

MATCHRITME

Mazzu was uiteraard ontgoocheld na de wedstrijd, maar viel zijn spelers niet aan. "Ik wil mijn aanvallers niet afvallen. Zij hebben uiteraard minder matchritme en moeten blijven werken om vertrouwen op te bouwen", tekende Sporza op. Volgende week kan Union opnieuw met de zege proberen aan te knopen op het veld van KV Kortrijk. Daarna volgen OHL (uit), KVO (thuis) en Standard (uit). 

POLL: Had Union gewonnen met Vanzeir en Undav erbij?

Meest recent

Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

2
2
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

7
7
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

29
29
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

103
103
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

217
217
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

284
284
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

221
221
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

25
25
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

474
474
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

460
460
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

118
118
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

126
126
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

1141
1141
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

219
219
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

399
399
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

565
565
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

490
490
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

741
741
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

646
646
'Anderlecht wil peperduur toptarget Club Brugge kapen'

Club Brugge bleek afgelopen zondag nog maar eens een maatje te sterk voor Anderlecht. Toch hopen de ...

847
847

Meer sportnieuws