Cercle-voorzitter erg aangedaan: "Moeilijk om te praten"

door
Cercle-voorzitter erg aangedaan:

Miguel Van Damme is vannacht overleden. De doelman van Cercle Brugge had al jaren leukemie, en moest die na een sterke strijd uiteindelijk toch zijn meerdere erkennen in de verschrikkelijke ziekte. Een stortvloed aan reacties uit de voetbalwereld volgde, maar uiteraard zijn ze bij de Vereniging het meest aangeslagen.


Zo ook voorzitter Vincent Goemaere, die zelf met een bericht kwam op Twitter. Daarnaast kwam hij ook met een reactie bij Radio 1, waaruit bleek dat hij erg aangedaan was. "We zijn ongelooflijk fier op Miguel. Hij is een voorbeeld voor ons allemaal, hij heeft een strijd geleverd. Hij was absoluut geen opgever."

"Het is nu ook belangrijk om met onze gedachten bij zijn vrouw en dochtertje te zijn. Wat zij ook allemaal meegemaakt hebben... Zij waren er ook altijd voor hem. Het is een lastig verhaal, ik heb het een beetje moeilijk om te praten."

Minuut 16
De voorzitter van Cercle riep ook op om minuut 16 voor altijd die van Miguel te houden. Daarnaast hoopt Goemaere dat Van Damme de nodige rust heeft gevonden na al zijn ellende. "Misschien is het wel goed voor hem dat hij eindelijk kan rusten. Hij heeft enorm veel afgezien."

Meest recent

AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

6
6
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

25
25
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

80
80
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

6
6
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

200
200
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

332
332
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

104
104
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

253
253
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

532
532
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

209
209
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

107
107
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

339
339
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

51
51
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

188
188
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

90
90
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

63
63
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

150
150
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

245
245
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

177
177
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

700
700

Meer sportnieuws