'Milan berooft Ajax van sterkhouder'

door
'Milan berooft Ajax van sterkhouder'

AC Milan strijdt in Italië nog altijd mee om de titel. De Rossoneri staan momenteel op kop met 71 punten. Dat zijn er twee meer dan stadsgenoot Internazionale. Dat heeft wel nog een wedstrijd minder gespeeld. Het Napoli van Dries Mertens volgt op vier punten van Milan. Alles lijkt dus nog open te liggen in de Serie A.


Milan denkt ondertussen al volop aan de toekomst en meer bepaald het komende seizoen. De Milanezen zouden volgens La Gazzetta dello Sport interesse hebben in Sébastien Haller (27), spits van Ajax. De krant stelt dat de club deze zomer de markt zal opgaan met een budget van - hou u vast - 300 miljoen euro. Daar kan je al eens stevig mee uitpakken. De bedoeling van het geld zou zijn om opnieuw aan te sluiten bij de absolute top.

Haller kent een uitstekend seizoen in de Eredivisie met 20 goals in 26 matchen. Ook in de Champions League was de Ivoriaan goed bij schot. Hij maakt er 11 in 8 matchen en had daarmee een groot aandeel in de 18 op 18 van de Ajacieden in de groepsfase. Haller ligt nog tot midden 2025 vast in de Nederlandse hoofdstad. Volgens Transfermarkt moet hij momenteel 30 miljoen euro kosten.

WEST HAM UNITED

Ajax haalde Haller op zijn beurt bij West Ham United. Daar scoorde hij 14 keer in 54 duels. Verder speelde de spits zijn carrière ook nog voor AJ Auxerre, Eintracht Frankfurt en FC Utrecht. Nu staat hem dus mogelijk een transfer naar de Italiaanse top te wachten. Ook Marco Asensio en Isco (Real Madrid), Christopher Nkunku (RB Leipzig), Raheem Sterling (Manchester City), Sven Botman (Lille) en Divock Origi (Liverpool) worden getipt als mogelijke versterkingen door de bovengenoemde krant. 

POLL: Goede spits voor Milan?

Meest recent

Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

138
138
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

124
124
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

70
70
Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

60
60
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

166
166
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

113
113
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

132
132
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

394
394
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

116
116
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

143
143
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

613
613
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

150
150
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

363
363
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

977
977
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

778
778
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

540
540
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

749
749
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

238
238
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

613
613
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

489
489

Meer sportnieuws