De Laet: "Een andere dag telt die goal en is het 2-2"

door
De Laet:

Anderlecht en Antwerp stonden donderdagavond tegenover elkaar in de strijd om plaats drie. Meedingen voor de titel zat er niet meer in en na het volgende verlies is het voor Antwerp helemaal over en uit. De Great Old eindigt vierde en was tegen Anderlecht weer niet goed genoeg, zo vond ook clubicoon Ritchie De Laet. 

Anderlecht begon goed met veel grinta en Antwerp startte slordig aan de wedstrijd. De Laet ging bij het eerste doelpunt zelf in de fout door een slechte inspeelpass. Na de match stak de verdediger de hand ook in eigen boezem. "Het waren twee goals in cadeauverpakking. En zoiets wordt altijd afgeschraft in deze playoffs", gaf de ervaring verdediger toe bij Eleven

LEES OOK Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

Antwerp kende nog niet veel geluk deze Play Offs, al dwongen ze ook nog niet veel af. "Als wij zo'n klein kansje hebben, wil de bal er niet in. We moeten echt meer vertrouwen hebben aan de bal. Iedereen schuilt achter elkaar, dan is het moeilijk de bal kwijt te kunnen", aldus De Laet over het collectief. 

OVER MIJN LIJK
De ex-Mancunian beseft dat er iemand zal moeten opstaan in de ploeg wil het de komende twee wedstrijden niet over zich heen laten lopen. "Die over-mijn-lijk-mentaliteit moet terugkomen. In de tweede helft zetten we iets meer druk, en hadden we een paar halve kansen. Op een andere dag telt die eerste goal wel en is het 2-2", duidt De Laet het kantelpunt aan in de wedstrijd. 

De ervaren Antwerpenaar denkt nog niet aan uitbollen en wil nog twee keer strijden voor zijn fans. "Het seizoen is nog niet gedaan. Zondag is nog altijd heel belangrijk. Als het niet voor de punten is, dan voor de eer", beseft De Laet de gevoeligheid bij de fans om te vermijden dat Club Brugge zondag kampioen wordt op de Bosuil.

LEES OOK Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"



POLL: Kan Antwerp zondag Club Brugge van de titel houden?

Meest recent

‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

14
14
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

75
75
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

126
126
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

69
69
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

46
46
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

122
122
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

396
396
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

445
445
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

238
238
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

599
599
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

433
433
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

101
101
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

453
453
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

476
476
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

128
128
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

196
196
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

251
251
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

127
127
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

381
381
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

1030
1030

Meer sportnieuws