'Perisic schokt Italië met transfer'

door
'Perisic schokt Italië met transfer'

Ivan Perisic zorgt voor heel wat ophef in Italië. De Kroatische aanvallende middenvelder van Internazionale gaat Milaan verlaten. Dat is op zich geen schokkend nieuws, maar wel het feit dat hij voor Juventus gaat tekenen.


De 33-jarige Perisic is einde contract in Milaan en Juventus, dat al jaren uitkijkt naar transfervrije spelers, zou met hem aan de haal gaan. La Gazetta dello Sport meldt dat Juventus en Perisic bijna akkoord zijn omtrent een contract van twee jaar, waarbij hij 6 miljoen euro per jaar gaat verdienen. De ex-speler van Club Brugge kende een zeer goed seizoen bij Inter, waar hij 9 keer raak trof en 9 assists uitdeelde in 48 matchen. Hij moet bij de Oude Dame voor de nodige creativiteit, dit seizoen een groot probleem, gaan zorgen.

Wellicht krijgt hij het gezelschap van Angel Di Maria. De 34-jarige flankspeler is einde contract bij PSG en kan jaarlijks 7,5 miljoen euro gaan verdienen in Turijn. Juventus wil na twee seizoenen zonder titel volgend jaar weer voluit voor Serie A-winst gaan. Paul Pogba is nog een transfervrije speler die men graag wil aantrekken, maar hij kan ook bij PSG terecht.

POLL: Een verrassende move van Perisic?

Meest recent

'Opvolger Ancelotti legt eerste transfereis op tafel bij Real'

Real Madrid is andermaal bezig aan een sterk seizoen onder het bewind van coach Carlo Ancelotti. ...

1
1
Hasi hard: "Buiten die twee was niemand op niveau in Brugge"

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een erg lastige opdracht. Paars-Wit krijgt immers het bezoek ...

53
53
Steunpilaar weg bij Club: "Dit is hét moment voor hem"

Mede door de goede prestaties in de Champions League zijn verschillende sterkhouders van Club Brugge ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe spits voor Club, drie opties De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

157
157
Bayern onverbiddelijk: Kompany ziet clubicoon vertrekken

Bayern München zette vrijdagavond een nieuwe stap richting de Duitse titel met een overwinning ...

27
27
Zetterberg stelt Anderlecht gerust: "Hij zal weer beste niveau halen"

RSC Anderlecht presteert de laatste weken opnieuw uiterst wisselvallig. Dat heeft niet in het minst ...

128
128
'Williams schokt 'toekomstige club' met enorm salaris'

Om volgend seizoen weer voor de hoofdprijzen te kunnen strijden, zo Arsenal FC tijdens de ...

109
109
Explosieve kritiek op Noa Lang: is dit nog houdbaar voor PSV?

Noa Lang maakte in het verleden furore bij Club Brugge, maar dit seizoen komt de Nederlander ...

70
70
'Oorlog' Anderlecht vs KAA Gent: pittige details onthuld

Er heerst een bijzondere oorlog tussen RSC Anderlecht en KAA Gent. De Buffalo’s dachten hun ...

152
152
“Dit zal gebeuren!”: De Bruyne gaat Kompany achterna

Kevin De Bruyne heeft beslist om Manchester City aan het einde van het seizoen te verlaten. De Rode ...

300
300
Tolu en Fink hebben flinke waarschuwing voor Anderlecht

KRC Genk trekt als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht gaan bekampen. Tolu ...

128
128
Vanderbiest weet niet wat hij ziet: "Perfect!"

KV Mechelen is ijzersterk begonnen aan de Play-Offs. De Maneblussers wonnen met 5-2 van FCV Dender ...

147
147
Net geen akkoord met Anderlecht: "Er was één groot twistpunt"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking in de defensie en dat was vorige zomer ook het geval. De ...

239
239
Club, Genk of Union? Milicevic duidt kampioen al aan

De tweede speeldag van de Champions' Play-Offs staat voor de deur. AA Gent neemt het daarbij op ...

741
741
Arteta doet bijzonder straffe uitspraak na afscheidsnieuws De Bruyne

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Die geruchten deden al een tijdje de ...

463
463
Sterkhouder weg bij Antwerp? "Verlengen of verkopen"

Antwerp FC wil zich zo snel mogelijk herpakken in de Champions' Play-Offs en indien mogelijk alsnog ...

145
145
'Anderlecht zet zinnen op Jupiler Pro League-revelatie'

RSC Anderlecht maakt zich andermaal op voor een drukke transferzomer. Zo lijkt RSCA afscheid te ...

433
433
'Club Brugge schiet in actie: nieuwe spits op komst'

Club Brugge strijdt momenteel nog volop voor de landstitel en bereidt zich ondertussen al voor op de ...

1421
1421
Mentaal aspect of een slechte mentaliteit bij STVV? Mazzu ontkent

STVV speelt dit weekend tegen Beerschot. Een zeer belangrijk duel. Als de Kanaries winnen, lijken ze ...

170
170
"Opvolger Lukaku bij Rode Duivels? Eerst transfer"

Rudi Garcia verraste met enkel keuzes in maart. Zo werden spelers bij de selectie gehaald die toch ...

164
164

Meer sportnieuws