'Barça-transfer duwt de Jong naar exit'

door
'Barça-transfer duwt de Jong naar exit'

FC Barcelona lijkt een drukke zomer tegemoet te gaan. In Catalonië willen ze de ploeg waar mogelijk gevoelig versterken om opnieuw naar de absolute top te gaan in Europa en Spanje. Robert Lewandowski wordt al een hele tijd aan Barça gelinkt als versterking voorin. Voor het middenveld zou een pion van Valencia het doelwit zijn.


Volgens Mundo Deportivo is Carlos Soler immers transferprioriteit nummer één voor de Blaugrana. De Spanjaard heeft een goed seizoen achter de rug met in totaal 12 goals en 5 assists. Soler zou wel nog te veel moeten kosten voor Barça, dat financieel nog altijd op zijn tellen moet letten. Valencia zou mikken op 40-50 miljoen euro voor de  middenvelder. Barça zou daarom creatief uit de hoek komen en maar liefst drie spelers willen gebruiken als pasmunt.

De Catalaanse club denkt eraan om Martin Braithwaite, Sergiño Dest en/of Riqui Puig naar Valencia te laten gaan. Zo zou Soler de omgekeerde richting kunnen uitgaan. Soler is een jeugdproduct van Valencia en ligt nog tot midden 2023 vast in Mestalla. Speelt hij binnenkort voor Barcelona?

DE JONG

De komst van Soler zou dan weer een transfer van Frenkie de Jong in een stroomversnelling kunnen doen belanden. Barça zou zich dan minder verzetten tegen een vertrek van de Nederlander. De Jong werd de laatste tijd alvast al vaak gelinkt aan Manchester United. Op Old Trafford zou hij herenigd worden met Erik ten Hag, de succescoach van Ajax. De twee lieten in Amsterdam mooie dingen zien. Dat leidde tot onder meer een halve finale in de Champions League. 

POLL: Zal Soler naar Barça gaan?

Meest recent

Antwerp schrapt plannen: ‘Ernstige problemen Gheysens’

Vandaag zouden de werken starten voor de afbraak van tribune 2 van de Bosuil. Royal Antwerp FC kende ...

61
61
Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

93
93
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

211
211
Antwerp moet vertrek van volgende sterkhouder vrezen

Antwerp begon zijn play-offs met een pandoering in het Dudenpark, waar het met 5-1 afgeslacht werd ...

73
73
Hasi loopt vast: Anderlecht krijgt pijnlijke realiteit onder ogen

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen. Het ging in zijn openingswedstrijd kansloos ...

92
92
'STVV stuurt winteraanwinst alweer door'

STVV boekte afgelopen weekend een nipte zege op het Kiel, waarmee het er mee voor zorgde dat ...

47
47
'Kompany ziet absolute legende vertrekken'

Vincent Kompany blijft in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München op titelkoers ...

88
88
Zorgwekkend nieuws omtrent Thibaut Courtois

Real Madrid kwam vorig weekend met de schrik vrij tegen laagvlieger Leganes. Dat kwam in het ...

91
91
Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

555
555
'Union krijgt mokerslag: einde seizoen sleutelpion'

Union heeft in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off meteen een stevig statement gemaakt door ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

314
314
Ex-smaakmaker JPL stopt al op 33-jarige leeftijd

Toch wel verrassend nieuws. Ryoto Morioka heeft aangekondigd dat hij op 33-jarige leeftijd de ...

94
94
"Dit Antwerp is er even erg aan toe als Tribune 2"

Royal Antwerp FC verloor met 5-1 van Union SG. De Great Old is eigenlijk al een jaar sportief in een ...

291
291
Degryse velt snoeihard oordeel over Hasi en Anderlecht

Besnik Hasi koos voor een opvallende opstelling tegen Club Brugge. Het was al snel duidelijk dat het ...

399
399
Beerschot op drift: dit schokkend bedrag aan schulden

Beerschot degradeert na een dramatisch jaar. Dirk Kuyt & co zullen dus in de Challenger Pro ...

372
372
Vandenbempt looft Genkie: "Volgende keer Rode Duivel"

KRC Genk maakt al heel het seizoen indruk. Over heel het seizoen is het tot dusver de beste ploeg ...

336
336
Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

Manchester City won met 1-2 van Bournemouth en speelt zo de halve finale van de FA Cup. Pep ...

100
100
Hasi gokt en verliest: vreemde keuzes van de coach

Besnik Hasi heeft zijn eerste teleurstelling bij RSC Anderlecht al achter de rug. De coach maakte ...

187
187
STVV winnaar van het weekend: "Stress en angst"

STVV won met 0-1 van Beerschot en staat momenteel aan de leiding in de Relegation Play-Offs. De ...

117
117
Defour maakt brandhout van RSCA-beleid: "Geen visie"

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge. De Brusselaars weten van geen hout meer ...

419
419

Meer sportnieuws