'Reünie met Vrancken: Genk wil smaakmaker KVM'

door
'Reünie met Vrancken: Genk wil smaakmaker KVM'

KRC Genk sloot een bijzonder tegenvallend seizoen zaterdagavond af met een scoreloos gelijkspel tegen KV Mechelen. De wedstrijd in het AFAS-stadion bleek ook meteen de zwanenzang van Bernd Storck. Zo maakte Racing zondagvoormiddag officieel bekend dat de wegen met de Duitse trainer scheiden.


En het heeft er alle schijn van dat de Limburgers het zaterdag opnamen tegen hun nieuwe trainer. Wouter Vrancken staat volgens verschillende bronnen dichtbij een overstap naar de Cegeka Arena. De oud-middenvelder had zijn vertrek in Mechelen al een tijdje aangekondigd en de geruchten omtrent een terugkeer naar Genk, waar hij als speler meer dan 50 wedstrijden afwerkte, deden al langer de ronde. Nu zouden club en trainer ook een akkoord hebben.

Tussen Mechelen en Genk moet wel nog een overeenkomst gevonden worden, maar eerder liet het Mechelse bestuur al verstaan dat het Vrancken niet te veel in de weg zal leggen. En mogelijk vertrekt de trainer niet alleen vanuit het AFAS-stadion naar de Cegeka Arena. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Nikola Storm op de Genkse verlanglijst zou staan. De 27-jarige flankaanvaller zou van dichtbij gevolgd worden door de Limburgers.

NOG GEEN BOD
Van een concreet bod zou evenwel nog geen sprake zijn, de club zal eerst het trainersdossier afronden alvorens ze overgaat tot actie op transfermarkt. Maar de interesse zou wel behoorlijk groot zijn. Storm heeft dan ook meer een sterk seizoen achter de rug, waarin hij goed was voor 15 goals en 6 assists in 32 competitiematchen. Dat hij opnieuw zou kunnen samenwerken met Vrancken, lijkt voor zowel de speler als de trainer een groot voordeel.

POLL: Zou Storm een basisspeler zijn bij het huidige Genk?

Meest recent

Hazard geeft hét probleem van Anderlecht prijs

Thorgan Hazard kreeg al flink wat kritiek de afgelopen maanden. Hij kent voorlopig matige Play-Offs, ...

33
33
'Club Brugge baalt: 'dure tegenvaller' werkt niet mee'

Bij Club Brugge gaat er komende zomer het een en ander gebeuren op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal ...

100
100
Vanzeir geeft hét verschil tussen de JPL en MLS

Bij AA Gent haalden ze in januari Dante Vanzeir terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische ...

45
45
‘Toptransfer Club: om duimen en vingers bij af te likken’

Club Brugge is dicht bij een toptransfer die veelbelovend lijkt: de Nederlandse winger Million ...

206
206
Kompany aan zet: "Volgend jaar mag je meer verwachten"

Bayern München ligt na twee zeer leuke matchen tegen Inter uit de Champions League. De Duitse ...

71
71
Fink zet deur open: “Daar aan de slag? Waarom niet?”

Thorsten Fink is de beste buitenlandse trainer die de afgelopen jaren in België is ...

98
98
Thorgan Hazard: "Of ik dan stop bij Anderlecht?"

Bij RSC Anderlecht gaan er in de zomer veel spelers vertrekken. Thorgan Hazard hoort daar niet bij. ...

156
156
Courtois ziet hét Real-probleem, Kompany recht de rug

Real Madrid en Bayern München werden uitgeschakeld in de Champions League. Dat was dus stevig ...

84
84
Vrancken 'weigerde' andere clubs: "Met de fiets naar STVV"

STVV heeft namiddag Wouter Vrancken officieel voorgesteld aan de pers. De coach moet de Kanaries in ...

173
173
Titelkoorts Club Brugge stijgt: Hayen maakt belofte

Na de cruciale zege tegen KRC Genk lijkt Club Brugge het momentum mee te hebben in de titelstrijd. ...

458
458
Hasi onder druk: Anderlecht-sterkhouder naast de ploeg?

RSC Anderlecht wil zo snel mogelijk zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs veroveren. Liefst ...

203
203
Newcastle plots op derde plek na afstraffing Crystal Palace

Liverpool FC telt rustig af naar de Engelse landstitel, maar de strijdt om de Champions ...

49
49
Real druipt af in Champions League, geen droomfinale Kompany

De halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Real Madrid slaagde er woensdagavond immers ...

166
166
'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Mede door de goede prestaties in de ...

511
511
Kijkers Real-Arsenal vervloeken VAR: "Maakt voetbal kapot"

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de halve finales van de Champions League uitgedeeld. ...

112
112
'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

Na een sterk seizoen kunnen verschillende smaakmakers van KRC Genk rekenen op buitenlandse ...

311
311
San Tibu! Courtois voorkomt horror-scenario Real Madrid

In de kwartfinales van de Champions League ging Real Madrid woensdag op zoek naar een gigantische ...

96
96
'Arsenal ruikt zijn kans: Bayern-topper voor 35 miljoen'

Woensdagavond is het zover, dan staat in de Champions League de clash tussen Internazionale en ...

91
91
'Vuurwerk Anderlecht: Renard plant groots transferoffensief'

Met onder meer de bekerfinale in het vooruitzicht, kan er in de komende weken nog heel wat gebeuren. ...

528
528
'City gaat ver voor opvolger De Bruyne: jaarsalaris van 25 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

87
87

Meer sportnieuws