Antonella spelt Messi de les: "Het is genoeg geweest!"

door
Antonella spelt Messi de les:

Lionel Messi verwende zondag de voetbalwereld nog maar eens. De Argentijnse superster liet de netten 5 (!) keer trillen in een interland tegen Estland. Een ongelooflijke prestatie, die de WK-droom van Messi nieuw leven in blaast. In het najaar wil hij de kers op de taart zetten van zijn carrière en zich tot wereldkampioen kronen met zijn land.


De wedstrijd tegen Estland vond plaats in het Spaanse Pamplona. Messi liet het stadion voor de rust al kirren van plezier met twee treffers. Na de koffiepauze deed hij er snel een derde bij. Nummer vier en vijf volgden nog voor we de laatste tien minuten ingingen. Messi was zo eigenhandig verantwoordelijk voor de einduitslag: 5-0. Vorige week werd Italië op Wembley dan weer het slachtoffer van Messi. Toen gaf de Vlo twee assists.

Na de demonstratie tegen Estland kwamen de Argentijnse kranten superlatieven te kort. "Eén, twee, drie, vier en vijf. De man met nummer tien, die al de hoofdrolspeler was tegen Italië, trakteerde zichzelf op een geweldig doelpunten buffet. De Messi-voetbalshow in zijn puurste vorm laat 'de droom van Qatar' meer dan ooit levend worden", klonk het bij Clarín. "Hij herschrijft de geschiedenis wanneer iedereen denkt dat er geen blanco pagina's meer staan. Messi maakte de generale voor het WK een tsunami. Een onbeduidend vriendschappelijk potje werd onvergetelijk", haalde La Nación de loftrompet boven.

ANTONELLA

Ook Messi zelf was in de wolken na de partij. Hij postte op Instagram een foto met een bijschrift waarin hij zijn tevredenheid uitte. Hij bedankte ook de fans in het stadion en de fans die hem vanop afstand steunen. Heel wat fans reageerden op de post, maar ook Messi's vrouw Antonella Roccuzzo deed dat. En zij had een duidelijke boodschap voor manlief. "Het is genoeg geweest! Kom nu naar huis, want we missen je", schreef Roccuzzo.

POLL: Zal Messi het WK in Qatar winnen?

Meest recent

Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

1
1
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

61
61
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

78
78
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

297
297
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

31
31
'Chelsea en co in de rij: KRC Genk op miljoenenkoers'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

95
95
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

266
266
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

470
470
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

57
57
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

182
182
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

94
94
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

43
43
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

153
153
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

272
272
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

396
396
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

560
560
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

309
309
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

37
37
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

658
658
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

633
633

Meer sportnieuws