Brazilië heeft het bijzonder lastig met Ito en co

door
Brazilië heeft het bijzonder lastig met Ito en co

Het voetbalseizoen zit er bijna op. Na het afsluiten van de nationale competities blijven de meeste landen wel nog even actief met het oog op de WK-voorbereiding. Ook Brazilië en Japan werkten vandaag een interessant duel af.


In Tokio ontving Japan hét voetballand bij uitstek Brazilië. Bij het thuisland stond er met Junya Ito meteen ook een bekend gezicht aan de aftrap. Kaoru Mitoma (Union) moest het dan weer stellen met een plaats op de bank. De bezoekers uit Brazilië traden op volle sterkte aan. Sterspelers als Neymar, Marquinhos, Casemiro en Vinicius begonnen allen aan de aftrap.

In een leuke partij trokken de bezoekers meteen de wedstrijd naar zich toe. Toch slaagden Neymar en co er niet in om de Japanse doelman Gonda te verschalken. Het was uiteindelijk wachten tot minuut 77 vooraleer de Japanse veer brak. Brazilië kreeg een strafschop toegekend, en dat was dan weer een koud klusje voor Neymar. De Braziliaan tekende al voor zijn 74ste doelpunt voor de Goddelijke Kanaries.

Record van Pélé

Het recordaantal gemaakte doelpunten voor Brazilië staat nog steeds op naam van Pélé. De Braziliaanse legende scoorde destijds 77 doelpunten in 92 duels. Dat wil dus zeggen dat Neymar nog amper vier doelpunten nodig heeft om het legendarische record van Pélé te verbreken. Een koud kunstje, wetende dat Neymar nog maar amper dertig lentes oud is.

POLL: Behoort Brazilië tot de favorieten op het aankomende WK in Qatar?

Meest recent

'Kompany ziet absolute legende vertrekken'

Vincent Kompany blijft in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München op titelkoers ...

10
10
Zorgwekkend nieuws omtrent Thibaut Courtois

Real Madrid kwam vorig weekend met de schrik vrij tegen laagvlieger Leganes. Dat kwam in het ...

27
27
Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

223
223
'Union krijgt mokerslag: einde seizoen sleutelpion'

Union heeft in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off meteen een stevig statement gemaakt door ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
Ex-smaakmaker JPL stopt al op 33-jarige leeftijd

Toch wel verrassend nieuws. Ryoto Morioka heeft aangekondigd dat hij op 33-jarige leeftijd de ...

71
71
"Dit Antwerp is er even erg aan toe als Tribune 2"

Royal Antwerp FC verloor met 5-1 van Union SG. De Great Old is eigenlijk al een jaar sportief in een ...

222
222
Degryse velt snoeihard oordeel over Hasi en Anderlecht

Besnik Hasi koos voor een opvallende opstelling tegen Club Brugge. Het was al snel duidelijk dat het ...

315
315
Beerschot op drift: dit schokkend bedrag aan schulden

Beerschot degradeert na een dramatisch jaar. Dirk Kuyt & co zullen dus in de Challenger Pro ...

274
274
Vandenbempt looft Genkie: "Volgende keer Rode Duivel"

KRC Genk maakt al heel het seizoen indruk. Over heel het seizoen is het tot dusver de beste ploeg ...

262
262
Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

Manchester City won met 1-2 van Bournemouth en speelt zo de halve finale van de FA Cup. Pep ...

88
88
Hasi gokt en verliest: vreemde keuzes van de coach

Besnik Hasi heeft zijn eerste teleurstelling bij RSC Anderlecht al achter de rug. De coach maakte ...

171
171
STVV winnaar van het weekend: "Stress en angst"

STVV won met 0-1 van Beerschot en staat momenteel aan de leiding in de Relegation Play-Offs. De ...

109
109
Defour maakt brandhout van RSCA-beleid: "Geen visie"

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge. De Brusselaars weten van geen hout meer ...

378
378
'Nieuwe sportieve baas bezorgt Arsenal ware knaltransfer'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

72
72
Dendoncker verklaart afgang: "Nooit goed genoeg voor Anderlecht"

RSC Anderlecht had gehoopt dat de trainerswissel voor een schokeffect zal zorgen, maar dat bleek ...

403
403
Club Brugge benadeeld in titelstrijd? "Hun enige obstakel"

De eerste speeldag van de Champions' Play-Offs heeft geen grote verrassingen opgeleverd. KRC Genk en ...

1347
1347
Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

120
120
Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

590
590
Italiaanse pers unaniem na optreden Romelu Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

419
419

Meer sportnieuws