AA Gent plukt oude bekende weg bij Club Brugge

door
AA Gent plukt oude bekende weg bij Club Brugge

AA Gent staat woensdag een eerste keer op het trainingsveld om aan de voorbereiding op het seizoen 2022/23 te beginnen. De Buffalo's doen dat meteen ook met enkele nieuwe gezichten. Met Hugo Cuypers werd woensdagavond al de eerste nieuwe speler voorgesteld, maar ook in de staf van Hein Vanhaezebrouck dook een nieuw gezicht op.


Al was dat nu ook weer niet helemaal een nieuw gezicht. "Na een seizoen bij de landskampioen keert Gertjan De Mets terug naar de club waar hij de eerste stappen zette als video-analist", laat Gent immers weten. "Gertjan gaat bij het eerste elftal opnieuw aan de slag in die rol en zal ook scoutingsopdrachten uitvoeren."

De 35-jarige De Mets was van 2019 tot 2021 al als video-analist aan de slag bij de Buffalo's, maar koos vorige zomer voor een overstap naar Club Brugge. Daar stond hij het voorbije jaar Philippe Clement en Alfred Schreuder bij, maar van de staf van Carl Hoefkens zal hij dus geen deel uitmaken. Hein Vanhaezebrouck kon hem tot een nieuwe samenwerking verleiden.

BRUGS PRODUCT
Dat is best opvallend, want De Mets is toch een product van Club Brugge. Hij genoot er als speler zijn jeugdopleiding en zette er ook zijn eerste stapjes in de A-kern, waar hij van 2007 tot 2010 deel van uitmaakte. Daarna was De Mets als speler nog aan de slag bij KV Kortrijk, Zulte Waregem en Beerschot, om op amper 32-jarige leeftijd er al een punt achter te zetten.


POLL: Goede aanwinst voor AA Gent?

Meest recent

Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

3
3
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

84
84
'Ex-Anderlechtman duikt verrassend op bij Union'

Net zoals de voorbije jaren moet RSC Anderlecht op het veld haar meerdere erkennen in stadsrivaal ...

124
124
'Here we go: grootmacht wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge kan donderdag een stevige stap richting de titel zetten, terwijl ook de beker nog een ...

211
211
'Financieel fiasco voor AA Gent: 13 miljoen de vuilbak in'

Een paar dagen na de pandoering in eigen huis tegen Club Brugge ging AA Gent woensdag op bezoek bij ...

145
145
'Witte rook bij Club Brugge: toekomst Vermant beslist'

Gustaf Nilsson ligt nog in de lappenmand, en dus is het donderdag tegen Union diep in de punt ...

310
310
'Overmars op dreef: Antwerp op zucht van toptransfer'

Na het gelijkspel tegen Anderlecht sleepte Antwerp ook tegen KRC Genk een puntje uit de brand. ...

428
428
'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA ...

283
283
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als ...

792
792
Opvallende kandidaat biedt zich aan bij KV Mechelen

Het zijn bij KV Mechelen enkele woelige maanden geweest. De Relegation Play-Off werd maar op het ...

359
359
'Schok bij Real: Perez kiest deze ster als vervanger Vinicius'

Voor Real Madrid dreigt het een tegenvallend seizoen te worden. Het moet in de titelstrijd ...

160
160
"Ik kan de fans geen ongelijk geven": storm bij AA Gent

Voor AA Gent is het een ronduit rampzalige week. De Buffalo's werden vorig weekend al in eigen ...

172
172
'Genk krijgt belangrijk nieuws over blessure Heynen'

KRC Genk liep woensdagavond opnieuw averij op in de strijd om de titel. Na de nederlagen tegen Club ...

281
281
Na degradatie Leicester: Vardy komt met update over toekomst

In de Premier League zwaaien deze zomer enkele iconen af. Kevin De Bruyne kondigde een tijdje ...

161
161
Standard kondigt vertrek met onmiddellijke ingang aan

Bij Standard lijken ze stilaan te snakken naar het einde van het seizoen. De Rouches begonnen nog ...

149
149
Buffel wijst Genk op zeer grote fout dit seizoen

Thomas Buffel keerde vorige zomer door de grote poort terug bij KRC Genk, de club waar hij ook het ...

331
331
Garcia spreekt klare taal: dit moet bij de Duivels gebeuren

In maart beleefde Rudi Garcia een uiteindelijk geslaagde entree bij de Rode Duivels. De nieuwe ...

138
138
'Anderlecht wrijft zich in handen: transferstrijd barst los'

Anderlecht heeft al een deeltje van zijn transferhuiswerk gemaakt, want met Cedric Hatenboer en ...

464
464
TRANSFERUURTJE: 'Kompany shopt in Genk, sensatie De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

534
534
Hard verdict voor Genk: Chelsea toont pijnlijke realiteit

Chelsea haalde Mike Penders voor een slordige 20 miljoen euro binnen, maar de Belgische ...

338
338

Meer sportnieuws