Genk heeft beet: voorzitter bevestigt transfer

door
Genk heeft beet: voorzitter bevestigt transfer

KRC Genk kende een opvallende rustige start van de zomerse transferperiode, maar stilaan begint de transfercarrousel ook in de Cegeka Arena op toerental te komen. Zo maakte Racing dinsdag het vertrek van Kristian Thorstvedt bekend. En zijn vervanger is inmiddels alweer onderweg naar Limburg.


Thorstvedt gaat zijn carrière voortzetten bij het Italiaanse Sassuolo en brengt Racing zo'n 10 miljoen euro op. Een deel van die opbrengsten zal gebruikt worden om een geschikte vervanger aan te trekken. Zo is Nicolas Castro namelijk goed en wel op weg naar de Limburgse mijnstad. De 21-jarige Argentijn moet de overstap maken van Newell's Old Boys, de ex-club van ene Lionel Messi. En ook zijn transfer zou zo goed als rond zijn.

Volgens verschillende Argentijnse bronnen hebben beide clubs een overeenkomst bereikt. En dat nieuws werd inmiddels ook bevestigd Ignacio Astore, voorzitter van Newell's Old Boys. Hij meldt dat de deal in kannen en kruiken is en dat Castro deze week nog zal afreizen naar België. De verwachting is dat hij donderdag zal landen.

CONTRACT TOT 2026
Vervolgens kan Castro zijn medische en fysieke proeven afleggen. Zijn die succesvol, dan ligt voor hem een contract tot medio 2026 klaar. De transfersom zou een vast bedrag van 3.2 miljoen euro bevatten. Daarnaast werd ook zo'n 450.000 euro aan prestatiegerichte bonussen opgenomen in de deal.

🚨[CONFIRMADO] Nicolás Castro se va al Genk, según informó el presidente de Newell's, Ignacio Astore, a @NiMasNiMenosOk: "Viaja el jueves a Bélgica. Se vendió por €3.2M más 450mil si se cumplen objetivos".
*️⃣El juvenil firmará hasta junio de 2026.

— César Luis Merlo (@CLMerlo) July 12, 2022

POLL: Genk gaat volgend seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

Genk krijgt forse klappen: noodscenario voor Heynen?

KRC Genk zit momenteel in een moeilijke periode. Na de dure nederlagen tegen Club Brugge en Union ...

31
31
Crisis bij Gent: fans eisen uitleg, Baro gaat furieus tekeer

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de rake klappen vallen. Slechts enkele dagen na de ...

153
153
'Sensationele transfer De Bruyne: PL-club schiet in actie'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen transfervrij bij Manchester City. Maar de Belgische ...

135
135
Trossard stelt titelfeest wéér uit, Milan wipt Inter uit Coppa

Liverpool FC zal zich zondag dan toch op eigen veld kunnen verzekeren van de Engelse titel. Arsenal ...

30
30
Racing Genk incasseert nieuwe stevige tik in titelstrijd

Voor de derde keer op een rij heeft Racing Genk averij opgelopen in de titelstrijd. Op de Bosuil ...

200
200
Fenomenale Dolberg-show! Anderlecht vernedert dramatisch AA Gent

Wat een wedstrijd van Kasper Dolberg! Anderlecht kon in deze PO's voorlopig nog niet winnen maar ...

156
156
Vijand nummer één bij Club: "Publiek zal hem op de korrel nemen"

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo moet ...

315
315
Waarom Leoni en Onyedika géén schorsing kregen voor 'tweede bal'

Het incident met de tweede bal in de partij tussen KRC Genk en Union SG is niet zonder gevolgen ...

124
124
'Amorim heeft genoeg gezien: zestal de deur gewezen'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

90
90
Grote zondebok bij schabouwelijk Gent: "Wat een schande!"

RSC Anderlecht kon zich woensdagavond geen misstap permitteren in de thuiswedstrijd tegen AA Gent. ...

285
285
'Club Brugge nóg rijker: sterkhouder brengt veelvoud op'

De regerende landskampioen mocht dit seizoen als eerste Belgische club deelnemen aan de vernieuwde ...

591
591
'Ederson volgt De Bruyne naar exit: City duidt opvolger aan'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

124
124
'Anderlecht-drama: toptransfer Dolberg op de klippen'

Kasper Dolberg werd gezien als een absolute topper bij Anderlecht, vergeleken met clubiconen als ...

471
471
Antwerp - KRC Genk: Fink gooit middenveld door elkaar

Hoogspanning op de Bosuil. Als Royal Antwerp FC nog iéts van het seizoen wil maken, dan moet ...

83
83
Anderlecht - AA Gent: veel wissels bij beide teams

RSC Anderlecht en AA Gent zijn zwak begonnen aan de Play-Offs. De twee duels tussen de twee teams ...

93
93
'Anderlecht aast op verrassend vertrek van aanvaller'

RSC Anderlecht gaat in de zomer héél veel transfers afronden. Vandaag liet Anderlecht ...

397
397
Pocognoli komt nog laatste keer terug op 'balincident'

De voorbije dagen stond Union in het oog van de storm. De Brusselaars gooiden de titelstrijd dan wel ...

93
93
Anderlecht legt nieuwe Debast onder contract

Anderlecht beleeft een moeilijk seizoen met tot dusver uitermate tegenvallende play-offs, maar ...

142
142
RWDM bevestigt trainersnieuws met nóg een twist

Bij RWDM willen ze hun verblijf in 1B absoluut tot een jaar beperken. Na het mislopen van de ...

56
56
'Liverpool wint titanenstrijd met Man City en Real Madrid'

Liverpool kan mogelijk woensdagavond al de champagne ontkurken. Als Arsenal zou verliezen van ...

95
95

Meer sportnieuws