KVO legt jongeling vast, Charleroi ruimt selectie verder op

door
KVO legt jongeling vast, Charleroi ruimt selectie verder op

Binnen anderhalve week trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. Maar desondanks zijn de eersteklassers nog volop in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo deed Sporting Charleroi nog een overbodige pion van de hand, terwijl KV Oostende een jongeling langer aan zich bond.


De Kustboys willen zich komend seizoen zo snel mogelijk van het behoud te vrijwaren. Maar het is ook de bedoeling dat coach Yves Vanderhaeghe waakt over de doorstroming van jongeren naar de eerste ploeg. Eén van die jonkies is Andy Musayev. Het Oostendse jeugdproduct mocht tijdens de voorbereiding meetrainen met de A-kern. En blijkbaar liet de aanvaller zo'n goede indruk achter dat hij nu beloond wordt met een profcontract tot medio 2025.

CEO en sportieve baas Gauthier Ganaye heeft alvast veel vertrouwen in Musayev. "Andy liep vorig seizoen al in de kijker bij de beloften en kreeg nu zijn kans in de A-kern. Die nam hij tot nu toe met beide handen want hij werkt een sterke voorbereiding af. Andy verdient de kans om volwaardig deel uit te maken van onze ploeg en ik kijk ernaar uit om hem hier vooruitgang te zien maken", aldus Ganaye op de clubkanalen.

CHARLEROI RUIMT SELECTIE OP
Sporting Charleroi versterkte zich woensdag met Jonas Bager, die transfervrij overkwam van Union SG. Daarnaast namen de Carolo's definitief afscheid van Ivan Goranov. De Bulgaarse linksback speelde geen rol in de sportieve plannen en werd vorig seizoen al verhuurd aan Levski Sofia. Nu gaat Goranov aan de slag bij het Griekse PAS Lamia.

POLL: Welke ploeg eindigt komend seizoen het hoogst volgens u?

Meest recent

Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

21
21
'Club Brugge wil stunten met absolute knaltransfer'

Club Brugge weet dat het in de zomer een aantal sterkhouders zal verliezen. Blauw-Zwart is echter al ...

159
159
Courtois ooit terug in doel bij Genk? Dit zegt de doelman

Bij KRC Genk hebben ze met Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois twee geweldige ambassadeurs op het ...

96
96
Rits onthult: “Hasi heeft al geroepen bij Anderlecht”

RSC Anderlecht gaat de Champions Play-Offs in met Besnik Hasi. David Hubert werd aan de kant ...

130
130
Wow! Monstersalaris Kompany gelekt: ‘Bestbetaalde coach’

Vincent Kompany werd aan het begin van dit seizoen verrassend aangesteld als hoofdtrainer van Bayern ...

58
58
KRC Genk-goalie Penders droomt groots: “Daar kick ik op!”

KRC Genk gaat als competitieleider de Champions Play-Offs in. De Limburgers steken hun ambities niet ...

33
33
'Antwerp slaat zich nu al voor het hoofd met Ulderink'

Net zoals RSC Anderlecht en Cercle Brugge besloot Royal Antwerp FC hun hoofdtrainer te ontslaan. ...

226
226
‘Bizarre doodsoorzaak Diego Maradona eindelijk onthuld’

Diego Maradona liet vier jaar geleden het leven, maar er is nog steeds een proces bezig in verband ...

63
63
Hasi verklapt zijn strijdplan voor Anderlecht

Besnik Hasi is de vervanger van David Hubert bij RSC Anderlecht. De oefenmeester moet voor een ...

220
220
Hayen waarschuwt PO-concurrenten met erg straffe taal

Club Brugge zorgde vorig seizoen voor een ongelooflijke comeback in de Champions Play-Offs. Ook dit ...

345
345
‘Carlo Ancelotti in vieze papieren: vier jaar gevangenis'

Carlo Ancelotti staat momenteel onder contract bij Real Madrid. De Italiaanse oefenmeester zit ...

75
75
Lavia ferm in opspraak: “Er komen vragen na blessures”

Roméo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten, maar het ...

101
101
Hasi haalt strenge hand bij Anderlecht boven: “Écht nodig!”

Besnik Hasi werd bij RSC Anderlecht aangesteld als de vervanger van David Hubert. Vlak voor de ...

167
167
Frank Boeckx zet Ritchie De Laet stevig voor het blok

Ritchie De Laet stopte vorig seizoen met voetballen. De verdediger beëindigde zijn ...

55
55
Guardiola doet pijnlijke uitspraken over De Bruyne

Kevin De Bruyne is dit seizoen volledig naar de achtergrond verdwenen bij Manchester City. Pep ...

159
159
Recordtransfer voor Antwerp-goalie Senne Lammens?

Senne Lammens werd bij Royal Antwerp FC de opvolger van Jean Butez. De Fransman had de dubbel bij ...

216
216
‘Gigantische wending in verkrachtingszaak Dani Alves’

Daniel Alves werd veroordeeld voor verkrachting en seksueel misbruik. Op 31 december 2022 zou hij ...

99
99
Vertonghen plots out voor Club Brugge, uitsluitsel Dolberg

RSC Anderlecht begint de Champions Play-Offs tegen landskampioen Club Brugge. Paars-Wit heeft met ...

524
524
Vanderbiest oordeelt over Europese kansen KV Mechelen

Terwijl er in de Champions' en Relegation Play-Offs voor de knikkers gespeeld wordt, zal het er de ...

189
189
Ancelotti komt met nieuws over blessure Courtois

De comeback van Thibaut Courtois bij de Rode Duivels werd niet meteen wat hij ervan gedroomd had. ...

34
34

Meer sportnieuws