Opstellingen KVO, Mechelen, OHL en Westerlo zijn bekend

door
Opstellingen KVO, Mechelen, OHL en Westerlo zijn bekend

Om 18u15 staan er twee partijen op het programma in de Jupiler Pro League. KV Oostende ontvangt KV Mechelen en Oud-Heverlee Leuven neemt het op tegen KVC Westerlo. De teams maakten hun opstellingen bekend.


Bij KV Mechelen komen na de nederlaag tegen Antwerp Peyre, Bolingoli en Oum Gouet in de ploeg. Vanderhaeghe zag Sakamoto afhaken met een blessure, terwijl Urghoghide - deze week aangetrokken - meteen in de basis. Beide ploegen hopen hun eerste punten van het seizoen te sprokkelen.

In de andere partij voert De Roeck geen wissels door na de mooie zege tegen Cercle Brugge. Brys, die met OHL vorige week ook won tegen KV Kortrijk, laat Gamboa uit het team. De ervaren Malinov komt voor hem in de ploeg. De twee clubs gaan voor een knappe zes op zes.

POLL: Gaat KVO deze keer winnen?

Meest recent

Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

105
105
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

106
106
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

58
58
Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

52
52
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

147
147
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

98
98
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

125
125
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

352
352
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

109
109
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

140
140
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

600
600
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

149
149
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

354
354
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

927
927
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

726
726
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

530
530
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

725
725
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

237
237
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

601
601
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

487
487

Meer sportnieuws