KVM pakt opnieuw uit met Nederlandse versterking

door
KVM pakt opnieuw uit met Nederlandse versterking

KV Mechelen is tegenvallend aan het nieuwe seizoen begonnen. De ploeg van nieuwe coach Danny Buijs ging in zijn eerste twee competitieduels telkens onderuit. Komend weekend hoopt men dan ook op beterschap in de thuismatch tegen Union SG, ondertussen wordt er nog verder gesleuteld aan de sportieve omkadering.


Malinwa begon deze zomer aan een nieuw hoofdstuk. Succescoach Wouter Vrancken vertrok immers naar KRC Genk en in zijn zog werd ook afscheid genomen van verschillende leden uit de sportieve omkadering. Ondertussen werd weliswaar al de nodige wijzigingen doorgevoerd. En ook de komst van een nieuwe 'Head of Performance' is nu een feit. Zo werd Colin de Graaf donderdag officieel aangekondigd. De 29-jarige Nederlander komt over van Heracles Almelo, waar hij een gelijkaardige functie beoefende.

Sportief directeur Tom Caluwé is alvast enthousiast over zijn nieuwste 'aanwinst'. "Met Colin hebben we een heel compleet profiel aangetrokken", klinkt het op de clubwebsite. "Zo zal hij mee de lijnen uitzetten om de spelers nog beter individueel op te volgen op fysiek vlak. Daarnaast rollen we alles wat op het veld gebeurt nog verder uit naar het lifestyle-gedeelte van de spelers.”

BEGELEIDEN IN ALLES
De Graaf zal de spelers dus gaan begeleiden op verschillende facetten. "Is het goed voor de speler, maakt het hem beter en speelt hij daardoor beter, dan doen we dat", stelt de Nederlander. "We werken met jonge mensen die ik wil begeleiden in alles wat hen beter kan maken op het veld. Voeding, slaap, revalidatie, kracht, noem maar op."

POLL: KVM gaat dit seizoen moeten strijden tegen degradatie ...

Meest recent

'Spectaculaire uitdaging voor Thomas Müller'

Thomas Müller lijkt op weg naar zijn afscheid bij Bayern München. Gaat hij nog een ...

3
3
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: ruim 25 dossiers op tafel

Olivier Renard is sinds oktober aan de slag bij RSC Anderlecht. Hij hekelde het werk van Jesper ...

45
45
De Condé bevestigt transfergerucht: "Interessante speler"

KRC Genk is nu al bezig met de zomermercato, net zoals de andere ploegen in de Jupiler Pro League. ...

43
43
Genk heeft enorme titeltroef: "Beste back-up van België"

KRC Genk blijft voorlopig op koers om met de vijfde landstitel uit zijn geschiedenis aan de haal te ...

36
36
Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

34
34
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

158
158
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

182
182
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

422
422
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

48
48
'Chelsea en co in de rij: KRC Genk op miljoenenkoers'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

129
129
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

340
340
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

593
593
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

68
68
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

221
221
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

116
116
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

48
48
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

176
176
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

300
300
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

430
430
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

629
629

Meer sportnieuws