Brys in de wolken met Club Brugge-deal

door
Brys in de wolken met Club Brugge-deal

Voor Club Brugge belooft het nog een druk slot van de zomerse transferperiode te worden. De landskampioen wil zich immers nog gevoelig versterken en zou op zeker drie extra topaanwinsten mikken. Daarnaast lijkt er ook aan uitgaande zijde nog één en ander te bewegen op Westkapelle.


Blauw-Zwart deed tot dusver al behoorlijk wat spelers van de hand. De transfers van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki naar respectievelijke AC Milan en TSG Hoffenheim staken er financieel gezien bovenuit. Maar ook de verkoop van Loïs Openda bracht een aardige duit in het zakje. Daarnaast vonden de Bruggelingen een oplossing voor spelers die geen hoofdrol meer vertolkten in de sportieve plannen: David Okereke, Faitout Maouassa, Michael Krmencik, Matej Mitrovic, Bas Dost, ... .

Het was dus al behoorlijk druk aan de Brugse uitgang en mogelijk komen daar nog enkele vertrekkers bij. Zo blijft het uitkijken naar wat er met Noa Lang zal gebeuren. En ondertussen deden de Bruggelingen opnieuw zaken met Oud-Heverlee Leuven. De Vlaams-Brabanders konden immers twee koopjes doen: zo werden Federico Ricca en Thibault Vlietinck voor een bescheiden som overgenomen van de titelverdediger.

BRYS IN DE WOLKEN
Vlietinck speelde natuurlijk al op huurbasis bij OHL en kent de club dus goed. "Vlietinck speelde al twee seizoenen voor en we kennen elkaar door en door. Dankzij zijn komst hebben we nu extra mogelijkheden op de flank", reageert coach Marc Brys tevreden op de clubwebstek. Ricca zorgt dan weer voor de nodige ervaring én is multi-inzetbaar. "Ricca brengt ons een pak verdedigende ervaring bij en is linksvoetig. Ricca kan op meerdere posities in de verdediging uitgespeeld worden", aldus Brys.

POLL: Club had Ricca beter kunnen houden ...

Meest recent

Genk krijgt forse klappen: noodscenario voor Heynen?

KRC Genk zit momenteel in een moeilijke periode. Na de dure nederlagen tegen Club Brugge en Union ...

27
27
Crisis bij Gent: fans eisen uitleg, Baro gaat furieus tekeer

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de rake klappen vallen. Slechts enkele dagen na de ...

143
143
'Sensationele transfer De Bruyne: PL-club schiet in actie'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen transfervrij bij Manchester City. Maar de Belgische ...

130
130
Trossard stelt titelfeest wéér uit, Milan wipt Inter uit Coppa

Liverpool FC zal zich zondag dan toch op eigen veld kunnen verzekeren van de Engelse titel. Arsenal ...

30
30
Racing Genk incasseert nieuwe stevige tik in titelstrijd

Voor de derde keer op een rij heeft Racing Genk averij opgelopen in de titelstrijd. Op de Bosuil ...

198
198
Fenomenale Dolberg-show! Anderlecht vernedert dramatisch AA Gent

Wat een wedstrijd van Kasper Dolberg! Anderlecht kon in deze PO's voorlopig nog niet winnen maar ...

154
154
Vijand nummer één bij Club: "Publiek zal hem op de korrel nemen"

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo moet ...

310
310
Waarom Leoni en Onyedika géén schorsing kregen voor 'tweede bal'

Het incident met de tweede bal in de partij tussen KRC Genk en Union SG is niet zonder gevolgen ...

123
123
'Amorim heeft genoeg gezien: zestal de deur gewezen'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

89
89
Grote zondebok bij schabouwelijk Gent: "Wat een schande!"

RSC Anderlecht kon zich woensdagavond geen misstap permitteren in de thuiswedstrijd tegen AA Gent. ...

285
285
'Club Brugge nóg rijker: sterkhouder brengt veelvoud op'

De regerende landskampioen mocht dit seizoen als eerste Belgische club deelnemen aan de vernieuwde ...

588
588
'Ederson volgt De Bruyne naar exit: City duidt opvolger aan'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

124
124
'Anderlecht-drama: toptransfer Dolberg op de klippen'

Kasper Dolberg werd gezien als een absolute topper bij Anderlecht, vergeleken met clubiconen als ...

469
469
Antwerp - KRC Genk: Fink gooit middenveld door elkaar

Hoogspanning op de Bosuil. Als Royal Antwerp FC nog iéts van het seizoen wil maken, dan moet ...

83
83
Anderlecht - AA Gent: veel wissels bij beide teams

RSC Anderlecht en AA Gent zijn zwak begonnen aan de Play-Offs. De twee duels tussen de twee teams ...

93
93
'Anderlecht aast op verrassend vertrek van aanvaller'

RSC Anderlecht gaat in de zomer héél veel transfers afronden. Vandaag liet Anderlecht ...

394
394
Pocognoli komt nog laatste keer terug op 'balincident'

De voorbije dagen stond Union in het oog van de storm. De Brusselaars gooiden de titelstrijd dan wel ...

93
93
Anderlecht legt nieuwe Debast onder contract

Anderlecht beleeft een moeilijk seizoen met tot dusver uitermate tegenvallende play-offs, maar ...

142
142
RWDM bevestigt trainersnieuws met nóg een twist

Bij RWDM willen ze hun verblijf in 1B absoluut tot een jaar beperken. Na het mislopen van de ...

56
56
'Liverpool wint titanenstrijd met Man City en Real Madrid'

Liverpool kan mogelijk woensdagavond al de champagne ontkurken. Als Arsenal zou verliezen van ...

95
95

Meer sportnieuws