'Standard gaat voor ervaren Noorse spits'

door
'Standard gaat voor ervaren Noorse spits'

Standard heeft duidelijk nood aan versterking en in de aanval moet er kwaliteit bij. De Rouches zouden volgens La Dernière Heure interesse hebben in een speler die coach Ronny Deila goed kent. Trekt hij weldra naar Luik?


Standard heeft volgens de Waalse krant zijn zinnen gezet op Thomas Lehne Olsen. Dat is een 31-jarige Noorse spits die momenteel uitkomt voor Shabab Dubai, dat hem in januari voor 500.000 euro overnam van Lillestrom. Bij die club was hij tot op heden goed voor 9 goals en 3 assists in 20 wedstrijden. In de vier jaar dat hij voor Lillestrom uitkwam, scoorde hij 64 keer in 128 wedstrijden en deelde hij 26 assists uit. Het is dus iemand die de goal wel degelijk weet staan.

NOOD AAN SCOREND VERMOGEN

Olsen staat hoog op de radar van Standard, maar Brondby toonde ook al interesse. Het is een feit dat Standard versterking kan gebruiken in de spits. Renaud Emond stelt stevig teleur sinds hij terugkeerde in januari en vindt amper de weg naar de netten. Noah Ohio en Abdoul Tapsoba zijn nog jonkies die het gewicht van de aanval niet alleen kunnen dragen. Standard beseft dat het nood heeft aan scorend vermogen en leiderschap en de speler - die één keer Noors international was - past perfect in dat plaatje. De komende dagen zal blijken of Standard hem daadwerkelijk naar de Vurige Stede kan halen.

POLL: Moet Standard hem aantrekken?

Meest recent

'Hoogspanning bij Real Madrid: kleedkamer viseert één man'

Real Madrid werd woensdagavond uit de Champions League geknikkerd na een erg matige prestatie tegen ...

18
18
'Club Brugge keert kar: extra joker in titelrace?'

Met een zege tegen KRC Genk brak Club Brugge de titelrace opnieuw volledig open. Om de jacht op de ...

0
0
'Grote kuis bij Anderlecht: Renard dumpt miscasts'

Zelfs indien het de bekerfinale wint staat er volgende zomer een grote kuis op til bij Anderlecht, ...

88
88
'Peperduur trio richting exit? Club Brugge hakt knopen door'

Club Brugge levert reeds jaren voortreffelijk werk op de transfermarkt, maar uiteraard blijkt niet ...

102
102
KRC Genk haalt opgelucht adem: goed nieuws uit ziekenboeg

KRC Genk ging afgelopen zondag voor het eerst sinds lang nog eens onderuit. Na de nederlaag tegen ...

75
75
'Club Brugge wil shoppen bij Belgische degradatiekandidaat'

Voor hekkensluiter Beerschot is het doek al gevallen, maar voorts belooft het razend spannend te ...

342
342
AA Gent meldt heuglijk nieuws: contract tot medio 2028

De nul is van het bord voor AA Gent, dat op het veld van Antwerp een eerste zege boekte in deze ...

57
57
Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

Met een negen op negen schoot Club Brugge prima uit de startblokken in de Champions' Play-Offs. Met ...

389
389
'Renard op dreef: volgend transfertarget Anderlecht bekend'

Anderlecht gaat straks een drukke zomer tegemoet, en dus speurt Olivier Renard nu al volop naar vers ...

256
256
‘Rod Duivel wil terugkeren naar Standard’

De voorbije jaren keerden heel wat (ex-)Rode Duivels al terug naar de Jupiler Pro League, met ...

153
153
'Club Brugge slaat transfervrije slag bij KRC Genk'

Vorig weekend wist Club Brugge een tik uit te delen aan KRC Genk in de titelstrijd door hun ...

472
472
Beerschot komt met belangrijk licentienieuws

De ontknoping van het Belgische voetbalseizoen nadert met rasse schreden, maar er zijn toch nog heel ...

116
116
'Club Brugge plant pikante raid op AA Gent'

Bij Club Brugge zijn ze al volop bezig met de voorbereiding op volgend seizoen. Er moeten immers nog ...

420
420
'Bom bij Real Madrid: Ancelotti nog voor einde seizoen weg'

De voorbije dagen geloofden ze bij Real Madrid rotsvast in een remontada, maar die kwam er ...

181
181
'Strijd om Union-sensatie David barst helemaal los'

Bij Union hebben ze het dit seizoen toch weer geflikt. Met Puertas, Nilsson en Amoura verloren ze in ...

77
77
Volgende sensatie klaar bij Club: "Hij kan een goeie worden"

Club Brugge ligt nog steeds op koers om een droomseizoen te beleven. Het bereikte al de achtste ...

366
366
Duitse pers pakt Kompany keihard aan na uitschakeling

Vincent Kompany zal in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München de Champions League ...

219
219
Liverpool slaat na Salah nog een cruciale slag

Zondag kan Liverpool met winst in Leicester op één zege van de titel komen, want dan ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Fink zet deur open, Arsenal klopt aan bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

447
447
Lamkel Zé-perikelen op tafel: “Daarom functioneert hij niet”

Didier Lamkel Zé kan een boek schrijven over zijn voetbalcarrière. De Kameroense ...

237
237

Meer sportnieuws