Cristiano Ronaldo scoort nog altijd aan de lopende band bij Al-Nassr, waar zijn teller in deze jaargang toch alweer op 32 doelpunten in 35 wedstrijden staat. Af en toe komt hij dezer dagen in de Saudische competitie af en toe ook een Belg tegen.
Er zijn tegenwoordig vier Belgen aan de slag in de Saudi Pro League: Yannick Carrasco (Al-Shabab), Matteo Dams (Al-Ahli), Koen Casteels (Al-Qadsiah) en Gaëtan Coucke (Al-Orubah). Maar het was een verrassende andere landgenoot die complimenten kreeg van de Portugese ster.
Lambrechts krijgt complimenten van Ronaldo
Vorig weekend dook plots Erik Lambrechts immers op in Saudi-Arabië. De scheidsrechter uit ons land mocht de wedstrijd tussen Al-Nassr en Al-Riyadh fluiten. Hij geeft in Het Nieuwsblad aan dat Ronaldo hem na de match kwam feliciteren met zijn prestatie.
"Jazeker. Hij stuurde ook de protesterende spelers van de tegenstander weg. Het is niet meteen iets wat je van hem zou verwachten, maar dat maakt het niet minder fijn natuurlijk", toon Lambrechts zich zeer tevreden.
Niet onder de indruk van wereldster
Lambrechts vond zijn uitstapje naar Saudi-Arabië en ontmoeting met Ronaldo een mooie ervaring, maar al te zwaar onder de indruk was hij desondanks niet wanneer de vedette plots naast hem stond.
"Niet echt. Ik heb nooit echt idolen gehad, dus als er dan zo’n wereldster naast je staat in de tunnel of op het veld, dan heeft dat niet zo’n impact", geeft hij nog mee.