Italiaanse krant zet spelers Gent en Genk in elftal met Haaland

door
Italiaanse krant zet spelers Gent en Genk in elftal met Haaland

Afgelopen weekend stonden KRC Genk en AA Gent tegenover elkaar in de Cegeka Arena, waarbij de Limburgers aan het langste eind trokken dankzij een late goal van aanvoerder Bryan Heynen. Bij beide teams konden zich de voorbije weken wel een aantal jonge spelers doorzetten en twee van hen veroveren nu een plaatsje in een zeer knap elftal.


De Italiaanse krant Corriere dello Sport maakte van de interlandbreak immers gebruik om een elftal samen te stellen met de beste spelers jonger dan 23 jaar in de negen grootste Europese competities, op basis van de eerste weken van het seizoen. Grootste namen in dat elftal zijn Alphonso Davies, linksachter van Bayern München, en Erling Haaland. De Noor laat ook bij Manchester City weer buitenaardse cijfers optekenen met veertien goals in zijn eerste tien matchen.

Maar aan hun zijde pronken dus ook twee spelers uit de Jupiler Pro League. Achterin veroverde immers Mark McKenzie een plaatsje. De 23-jarige Amerikaan heeft na het vertrek van Jhon Lucumi een basisplaats veroverd in de Genkse defensie en dat leverde hem enkele dagen geleden ook al een terugkeer in de Amerikaanse nationale selectie op.

HONG
AA Gent vaardigt dan weer Hyun-seok Hong af op het middenveld. De 23-jarige Koreaan streek in augustus neer in de Ghelamco Arena, nadat de Buffalo's 1,5 miljoen euro neertelden om hem bij het Oostenrijkse LASK Linz weg te plukken. Die transfer bleek tot dusver een goede zaak, want in zijn eerste zes competitiematchen was Hong al goed voor twee goals en twee assists, waaronder een heerlijke omhaal bij zijn debuut tegen KV Oostende.


POLL: Verdienen zij hun plaats?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Genk-Antwerp escaleert na puike penalty

KRC Genk wou zich zondagnamiddag op eigen veld herpakken na de recente 1 op 9. Maar in de eerste ...

68
68
Anderlecht op koers: Verschaeren verklaart 'Hasi-effect'

Een week voor de bekerfinale heeft RSC Anderlecht nog een extra portie vertrouwen getankt. Zo nam ...

55
55
Kranten zien dissonant bij winnend Anderlecht: 4.5 op 10

RSC Anderlecht heeft een geslaagde week achter de rug. Nadat het thuis al met 5-0 won van AA Gent, ...

154
154
Grote comeback bij Duivels? Garcia zet deur wagenwijd open

Rudi Garcia is momenteel bezig met het vormen van zijn selectie voor de WK-kwalificatiewedstrijden ...

89
89
Paars-Wit kraakt Gentse code pas laat na domme rode kaart

Anderlecht heeft zich deze namiddag nog wat steviger op de vierde plaats genesteld. Paars-Wit ...

106
106
Fink wisselt twee keer, Antwerp vindt vervanger Janssen

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs kwijt gespeeld, maar de titel is zeker ...

62
62
'Crisis Real: Ancelotti eerstdaags weg, nieuwe job wacht al'

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona: ...

38
38
Izquierdo over Club-smaakmaker: "Leek wel bezorger Uber Eats"

Club Brugge heeft er tijdens de Champions' Play-Offs een erezaak van gemaakt om de aftrap tijdens de ...

182
182
Anderlecht-fans spuwen Buffalo uit: "Onsportief en irritant"

Zondagmiddag werd in de Champions' Play-Offs de return tussen AA Gent en RSC Anderlecht afgewerkt. ...

330
330
Mokerslag bevestigd: laatste match bij Antwerp gespeeld?

Antwerp FC zal in de komende matchen nog vol aan de bak moeten om alsnog een Europees ticket te ...

66
66
Bellingham toont kleinste kant, finale krijgt duur staartje voor Real

Real Madrid heeft zaterdagavond een nieuwe mokerslag geïncasseerd. In de finale van de Copa del ...

229
229
Leegloop bij Club? 'Hayen bibbert voor vertrek sterkhouder'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

477
477
Spaanse pers pakt Courtois aan na beklijvende Clasico-finale

FC Barcelona heeft zaterdagavond beslag gelegd op de Copa del Rey. In een beklijvende finale haalden ...

335
335
Milicevic dumpt brokkenpiloot, Hasi maakt statement

RSC Anderlecht gaf AA Gent afgelopen woensdag een stevig pak voor de broek: 5-0. Maar zondagmiddag ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot Club en Genk, nieuwe spelmaker Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

270
270
Grote misser Mannaert: nét te laat voor JPL-revelatie

Noah Sadiki (20) is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. ...

114
114
De vloek van Harry Kane: ramp voor Kompany en Bayern

Harry Kane wordt al jaren beschimpt in Engeland. De aanvaller is de aanvalsleider van de Engelse ...

130
130
Real-aanvoerder haalt uit na Clásico: “Wat ben jij een klootzak!”

El Clásico tussen Real Madrid en FC Barcelona blijft de gemoederen bezighouden. De ...

382
382
Denkey verovert VS met wereldomhaal, Cuypers scoort

In de Major League Soccer van de Verenigde Staten spelen enkele oude bekende. Kévin Denkey ...

75
75
Sadiki maakt korte metten met Anderlecht: "Nul respect!"

Noah Sadiki maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Union SG. Daar speet de middenvelder de ...

202
202

Meer sportnieuws