Antwerp-fans pakten niet alleen Lamkel Zé racistisch aan

door
Antwerp-fans pakten niet alleen Lamkel Zé racistisch aan

Antwerp heeft zondag voor de eerste keer dit seizoen punten laten liggen in de Jupiler Pro League. Het had wellicht een tiende zege op rij verwacht in Kortrijk, maar liep daarentegen tegen een 2-1-nederlaag aan. Dat zorgde voor heel wat frustratie bij de Great Old en dat zorgde ervoor dat de achterban toch serieus uit de bocht ging.


Het mikpunt van de Antwerp-supporters was natuurlijk vooral Didier Lamkel Zé, die zelf ook de nodige olie op het vuur gooide met zijn provocaties. Desondanks ging de reactie van de bezoekende fans wel ver over de schreef, met spreekkoren die door de scheidsrechter in zijn verslag omschreven werden als 'kwetsend en discriminerend'.

Daarnaast werd Lamkel Zé ook nog racistisch aangepakt op sociale media en hij blijkt niet de enige Kortrijk-speler te zijn die dat overkwam. Ook Faïz Selemani werd immers aangepakt door de fans van Antwerp. De Kortrijkse aanvaller, die de 2-0 op het bord zette, deelde op zijn sociale media een screenshot waarop te zien is hoe een Antwerp-supporter met aap-emojis reageerde op één van zijn posts.

ONTOLEREERBAAR
Bij KV Kortrijk zijn ze in ieder geval niet te spreken over het gedrag van de Antwerp-fans richting Lamkel Zé en Selemani. In Het Laatste Nieuws kondigt de club aan dat ze de nodige stappen zullen ondernemen. "Dit is ontolereerbaar", is hun duidelijke reactie. Daarnaast zullen ze ook in gesprek gaan met Lamkel Zé over zijn provocaties, al benadrukken ze in Kortrijk wel dat dat los staat van de racistische uitlatingen.


POLL: Moet Antwerp hiervoor zwaar gestraft worden?

Meest recent

Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

16
16
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

53
53
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

147
147
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

23
23
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

43
43
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

44
44
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

104
104
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

87
87
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

567
567
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

130
130
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

104
104
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

664
664
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

199
199
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

260
260
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

123
123
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

127
127
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

878
878
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

192
192

Meer sportnieuws