'Barcelona denkt aan opvallende PSG-middenvelder'

door
'Barcelona denkt aan opvallende PSG-middenvelder'

FC Barcelona dankte Ousmane Dembélé en Frenkie De Jong om de driepunter te behalen tegen Almeria. Daardoor blijven de Catalanen druk zetten op Real Madrid, en lijken beide aartsrivalen het ook dit seizoen opnieuw te gaan uitvechten in de Spaanse titelstrijd. Toch stond de wedstrijd van het afgelopen weekend vooral in teken van Gerard Piqué. 


In de wedstrijd tegen Almeria nam Gerard Piqué afscheid van FC Barcelona en de gehele voetbalwereld. Het Barca-icoon besliste vorige week om de schoenen met onmiddellijke ingang aan de haak te hangen, en trekt de deur na een indrukwekkende voetbalcarrière achter zich dicht. Door het plotse vertrek van grootverdiener Piqué is er bij de Blaugrana ook een bepaald budget vrijgekomen dat ervoor zorgt dat het ook tijdens de komende transfermercato opnieuw de markt kan opgaan. 

Volgens Fichajes zou Xavi ijveren voor de komst van Carlos Soler. De Spanjaar ruilde vorige zomer Valencia voor Paris Saint-Germain, maar komt sindsdien amper in de plannen voor van de Franse topclub. In totaal kwam de middenvelder nog maar tot zes competitieduels voor PSG. Daarin wist hij wel al voor een doelpunt en assist te zorgen. Toch zou het volgens de Spaanse bron niet bizar zijn dat PSG al snel afscheid zou willen nemen van Soler. 

Flop van 18 miljoen euro

PSG betaalde in september nog 18 miljoen euro voor de 25-jarige Soler. Een bedrag dat de Franse topclub ongetwijfeld zal proberen terug te winnen bij een eventuele verkoop aan Barcelona. Gezien het feit dat Soler momenteel de hoge verwachtingen niet kan inlossen, zou Barcelona wel eens een slag kunnen slaan in januari. 

POLL: Moet Barcelona vol gaan voor Soler?

Meest recent

'Bom in Madrid: Real slaat droom Ancelotti aan diggelen'

De voorbije weken kreeg Real Madrid flinke klappen. De uitschakeling in de kwartfinale van de ...

28
28
'Kompany ziet pion gratis de deur uitlopen'

Vorig weekend moest de champagne nog in de koelkast blijven staan, maar in het komende weekend kan ...

15
15
'Beerschot overtuigd: aankoopoptie winteraanwinst gelicht'

Beerschot weet intussen al enkele weken dat het volgend seizoen opnieuw aan de slag zal moeten in de ...

72
72
PSG zet dankzij vroege goal reuzenstap richting CL-finale

Paris Saint-Germain mag stilaan echt dromen van een tweede Champions League-finale in de ...

17
17
De Condé doet pikante uitspraak over titelstrijd en Club

De titelstrijd kreeg de voorbije twee weken enkele stevige wendingen. KRC Genk moest na meer dan zes ...

274
274
'Club zet zich schrap: grootmacht start gesprekken'

De komende weken zal blijken of Club Brugge het seizoen zal afsluiten met een prijs of niet. Hoe dan ...

195
195
'Knaltransfer voor Steuckers: vervanger van oud-Genkie'

KRC Genk kreeg de voorbije wedstrijden wel klappen in de strijd om de titel, maar is nog niet ...

156
156
Hubert sneert naar Anderlecht: "Dat overkomt weinig trainers"

Het is intussen iets meer dan een maand geleden dat David Hubert ontslagen werd als trainer van ...

230
230
Rüdiger krijgt keiharde straf na uitspatting in bekerfinale

Real Madrid beleefde vorig weekend een zeer pijnlijke avond. Het ging in de finale van de Copa del ...

235
235
Sprookje in Challenger Pro League: "Dat is ongezien"

Lokeren-Temse ontsloeg Hans Cornelis en stelde Stijn Vreven aan. Die laat werkelijk fenomenale ...

199
199
Kompany op jacht bij Bayern: zéér straffe statistiek

Vincent Kompany staat op één zege van de titel met Bayern München. De Belgische ...

106
106
‘PSV vloekt luidop omtrent transferdeal Bakayoko'

Johan Bakayoko gaat PSV in de zomer verlaten. De Belgische flankaanvaller heeft nog maar ...

90
90
'Anderlecht zet de turbo aan: transferklapper op komst'

Na de komst van Mihajlo Cvetkovic en Cedric Hatenboer lijkt RSC Anderlecht niet van plan gas ...

440
440
Na jaren in neerwaartse spiraal: witte rook voor Pogba?

Paul Pogba is met al zijn talent toch geen groot succesverhaal geweest. De Franse middenvelder is nu ...

33
33
'Westerlo verrast met nieuwe aanvaller'

KVC Westerlo gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen zoeken zelf ook naar versterking. ...

140
140
Deschacht looft Anderlecht-pion: "De beste verdediger"

Bij RSC Anderlecht deden ze in januari drie transfers voor de eerste ploeg. Dat is een wisselend ...

216
216
'Renard loopt blauwtje: toptarget weigert Anderlecht'

De komende dagen staat er veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar achter de schermen blijkt ...

173
173
Standard vist achter het net bij oude bekende Club Brugge

De play-offs zijn andermaal een maat voor niks voor Standard, dat nog geen enkele keer kon winnen ...

106
106
'AA Gent transfermarkt op: toptargets nu al bekend'

Met een schamele drie op 18 dreigt AA Gent het kneusje van de Champions' Play-Offs te worden. ...

335
335
'Hayen sleutelt aan formule: 3 wijzigingen bij Club Brugge?'

Na de magere één op zes staat Club Brugge voor de weken van de waarheid. Zondag ...

558
558

Meer sportnieuws