'Xavi wil eigen topaankoop alweer dumpen'

door
'Xavi wil eigen topaankoop alweer dumpen'

De herstart van de clubcompetities nadert met rasse schreden en het belooft een interessante tweede seizoenshelft te worden. In Spanje wordt het bijvoorbeeld uitkijken of FC Barcelona zijn leidersplaats met succes kan verdedigen. Ondertussen blijven de Catalanen volop transferplannen smeden.


Na tal van boekhoudkundige ingrepen kon het bestuur van Barça tijdens de voorbije mercato een indrukwekkend lijstje aan nieuwe krachten in huis halen: Robert Lewandowski (Bayern München), Jules Koundé (Sevilla FC) en Raphinha (Leeds United), Franck Kessié (AC Milan), Andreas Christensen, Marcos Alonso (beiden Chelsea) en Hector Bellerin (Arsenal FC) gingen op Camp Nou aan de slag. Toch zou men coach Xavi Hernandez in de komende mercato's van nog meer versterking willen voorzien.

Maar de club kampt nog steeds met een heuse schuldenberg en zal dus ook spelers moeten verkopen om extra middelen te vergaren en ruimte te creëren binnen het salarisbudget. En daarvoor wordt nu een opvallende naam naar voren geschoven. Spaanse media als Fichajes en Jornada Perfecta melden namelijk dat Ferran Torres, tijdens het WK nog een vaste basisspeler bij Spanje, bij een goed bod zou mogen beschikken.

XAVI GEEFT GROEN LICHT
Opvallend, want Torres werd amper een jaar geleden voor meer dan 50 miljoen euro weggeplukt bij Manchester City. Het was Xavi die toen voor zijn komst pleitte, maar inmiddels zou de trainer bereid zijn om de Spanjaard weer te laten gaan. Na de zomerse kwaliteitsinjectie speelt Torres immers geen hoofdrol meer in zijn sportieve plannen en dus zou de international plaats mogen maken voor andere aanwinsten. Voorlopig kwam er wel nog geen concreet bod binnen.

POLL: Barça wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

1
1
'Ex-Anderlechtman duikt verrassend op bij Union'

Net zoals de voorbije jaren moet RSC Anderlecht op het veld haar meerdere erkennen in stadsrivaal ...

81
81
'Here we go: grootmacht wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge kan donderdag een stevige stap richting de titel zetten, terwijl ook de beker nog een ...

170
170
'Financieel fiasco voor AA Gent: 13 miljoen de vuilbak in'

Een paar dagen na de pandoering in eigen huis tegen Club Brugge ging AA Gent woensdag op bezoek bij ...

111
111
'Witte rook bij Club Brugge: toekomst Vermant beslist'

Gustaf Nilsson ligt nog in de lappenmand, en dus is het donderdag tegen Union diep in de punt ...

271
271
'Overmars op dreef: Antwerp op zucht van toptransfer'

Na het gelijkspel tegen Anderlecht sleepte Antwerp ook tegen KRC Genk een puntje uit de brand. ...

367
367
'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA ...

256
256
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als ...

721
721
Opvallende kandidaat biedt zich aan bij KV Mechelen

Het zijn bij KV Mechelen enkele woelige maanden geweest. De Relegation Play-Off werd maar op het ...

334
334
'Schok bij Real: Perez kiest deze ster als vervanger Vinicius'

Voor Real Madrid dreigt het een tegenvallend seizoen te worden. Het moet in de titelstrijd ...

152
152
"Ik kan de fans geen ongelijk geven": storm bij AA Gent

Voor AA Gent is het een ronduit rampzalige week. De Buffalo's werden vorig weekend al in eigen ...

162
162
'Genk krijgt belangrijk nieuws over blessure Heynen'

KRC Genk liep woensdagavond opnieuw averij op in de strijd om de titel. Na de nederlagen tegen Club ...

271
271
Na degradatie Leicester: Vardy komt met update over toekomst

In de Premier League zwaaien deze zomer enkele iconen af. Kevin De Bruyne kondigde een tijdje ...

157
157
Standard kondigt vertrek met onmiddellijke ingang aan

Bij Standard lijken ze stilaan te snakken naar het einde van het seizoen. De Rouches begonnen nog ...

148
148
Buffel wijst Genk op zeer grote fout dit seizoen

Thomas Buffel keerde vorige zomer door de grote poort terug bij KRC Genk, de club waar hij ook het ...

319
319
Garcia spreekt klare taal: dit moet bij de Duivels gebeuren

In maart beleefde Rudi Garcia een uiteindelijk geslaagde entree bij de Rode Duivels. De nieuwe ...

133
133
'Anderlecht wrijft zich in handen: transferstrijd barst los'

Anderlecht heeft al een deeltje van zijn transferhuiswerk gemaakt, want met Cedric Hatenboer en ...

449
449
TRANSFERUURTJE: 'Kompany shopt in Genk, sensatie De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

515
515
Hard verdict voor Genk: Chelsea toont pijnlijke realiteit

Chelsea haalde Mike Penders voor een slordige 20 miljoen euro binnen, maar de Belgische ...

334
334
Courtois blinkt uit en roept ferme waarschuwing naar Barça

Thibaut Courtois was zéér belangrijk in de derby tegen Getafe. De Koninklijke won met ...

62
62

Meer sportnieuws