Dejaegere weldra terug in de Jupiler Pro League?

door
Dejaegere weldra terug in de Jupiler Pro League?

Brecht Dejaegere verdedigt momenteel de kleuren van de Franse eersteklasser Toulouse. De Belgische middenvelder is er een vaste waarde en doet het er zeer goed. Dejaegere sprak zich bij De Krant van West-Vlaanderen uit over een mogelijke terugkeer naar de Belgische competitie.


Dejaegere zat op een zijspoor bij AA Gent en Toulouse reikte hem de hand. De toenmalige tweedeklasser huurde hem van AA Gent en in de zomer van 2021 werd de optie gelicht. AA Gent ontving zo nog 1,5 miljoen euro voor de speler. Een terugkeer naar België is nog niet voor meteen. "Zeg nooit nooit natuurlijk. In voetbal kan het snel gaan. Mijn transfer naar Toulouse was ook een donderslag bij heldere hemel, hé. Toch denk ik niet dat een terugkeer naar België al voor volgend seizoen zal zijn”, laat Dejaegere weten in de krant.

GOED IN ZIJN VEL

Toulouse staat momenteel twaalfde in de Franse eerste klasse. Dejaegere was er dit seizoen al goed voor 3 goals in 12 wedstrijden. Een assist uitdelen lukte nog niet. Sinds hij naar Frankrijk verhuisde, wist de ex-speler van KV Kortrijk 8 keer te scoren en 14 assists uit te delen in 77 wedstrijden. Dejaegere ligt nog tot komende zomer onder contract bij de Franse eersteklasser, maar de kans is groot dat hij in de komende maanden een nieuw contract zal ondertekenen. Op en naast het veld voelt Dejaegere, die ook aanvoerder is, zich er immers bijzonder goed in zijn vel.

POLL: Zou Dejaegere een meerwaarde zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

RWDM en Ferrera uit elkaar, ex-Rode Duivel opvolger

RWDM was gisteren dé grote verliezer. Ze verloren met 2-1 van Zulte Waregem en door de winst ...

30
30
KV Mechelen ziet verdediger gratis de club verlaten

Bij KV Mechelen nemen ze na dit seizoen afscheid van een aantal spelers. De club heeft officieel ...

6
6
Lierse dropt bommetje: "In overleg met juridische raadgevers"

Lokeren-Temse en Lierse SK wonnen gisteren hun match in de Challenger Pro League. Lokeren heeft een ...

28
28
Straffe onthulling: 'Dit zei Lukaku over Duivels-comeback Vanaken'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Eén van ...

199
199
'Mokerslag met gevolgen: RWDM grijpt drastisch in met Ferrera'

Vrijdagavond vond de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League plaats en ...

62
62
'Genk rekent op Engelsen: transfer van ruim 20 miljoen'

Ondanks de sterke prestaties van dit seizoen hoeft komende zomer geen leegloop verwacht worden bij ...

85
85
Nieuwe wending: De Bruyne naar La Liga of Serie A?

Kevin De Bruyne wil in de komende weken op een waardige manier afscheid nemen van Manchester City. ...

88
88
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de ...

442
442
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Tzolis, nieuwe trainer Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

306
306
Hasi zorgt voor averechts effect: “Er gaat onmacht van uit”

Besnik Hasi werd aangesteld om het vertrouwen en de spirit van RSC Anderlecht op te krikken voor de ...

80
80
Antwerp-fans vol in de aanval na Beerschot-perikelen

Op 12 januari gingen de poppetjes aan het dansen in de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal ...

144
144
'Zulte Waregem strijdt met JPL-clubs om CPL-smaakmaker'

Zulte Waregem zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn na een spannende ...

110
110
Hubert heeft na Anderlecht erg verrassende uitdaging beet

David Hubert werd voor de Champions Play-Offs de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi ...

260
260
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden ...

163
163
Van der Elst pakt Anderlecht-kleedkamer aan: "Weinig persoonlijkheden"

RSC Anderlecht is desastreus aan de Champions Play-Offs begonnen. Komende speeldag wacht Royal ...

96
96
Bekende Familie-actrice geniet mee van delirium La Louvière

We kregen gisterenavond een ronduit krankzinnige laatste speeldag in de Challenger Pro League. In ...

187
187
Hayen: "Of Genk er last van heeft? Hopelijk wel"

Club Brugge is met een negen op negen uitstekend gestart aan de Play-Offs. Ze hopen tegen AA Gent ...

82
82
Fink ziet dit grote verschil tussen Union SG en Club Brugge

KRC Genk incasseerde vorige week een zeer zure nederlaag in de 90ste minuut op het veld van Club ...

186
186
Pocognoli vindt magische recept: eeuwige belofte rendeert

Bij Union SG weten ze als geen ander spelers met een 'krasje' op te herlanceren. Dat gebeurt dit ...

36
36
Karetsas spreekt heldere taal over vertrek bij Genk

KRC Genk staat zondagnamiddag voor een sleutelduel in de titelstrijd en krijgt dan het bezoek van ...

387
387

Meer sportnieuws