'Standard deed Raskin zeer lucratief aanbod'

door
'Standard deed Raskin zeer lucratief aanbod'

Nicolas Raskin heeft zijn laatste wedstrijd gespeeld, zoveel werd de voorbije dagen duidelijk. De Jonge Duivel kondigde op sociale media aan dat hij de onderhandelingen over een contractverlenging afgebroken heeft, terwijl vanuit Luik de bevestiging kwam dat hij de middenvelder net als Selim Amallah naar de B-kern gestuurd werd. Ofwel zal Raskin in januari voor een bescheiden transfersom vertrekken, ofwel kan hij in de zomer transfervrij verkassen.


Raskin maakte in zijn aankondiging melding van een 'gebrek aan respect' van de clubleiding van Standard en die woorden zullen op Sclessin wellicht de nodige wenkbrauwen doen fronsen. De club wou immers absoluut verder met Raskin en deed een forse inspanning om hem te houden. Ondanks dat de financiële middelen nog steeds eerder beperkt zijn, bood Standard volgens Het Laatste Nieuws zijn goudhaantje toch een jaarloon van maar liefst 1,8 miljoen euro.

Het werd echter snel duidelijk dat Raskin zijn zinnen gezet had op een transfer en die zal hij één van de komende maanden ook krijgen. Het lijkt erop dat hij mikt op het buitenland en liefst ook een club die Europees speelt. In de zomer was er interesse van Club Brugge, Bologna en Stade Reims, maar zij werden allemaal wandelen gestuurd. Rangers zag hij wel zitten, maar de Schotse kampioen werd niet concreet omdat ze Glen Kamara niet verkocht kregen.

ZES MAANDEN ZONDER VOETBAL
Raskin zal moeten hopen dat er in januari een geschikte club zich meldt, want anders dreigt hij tot de zomer verstoken te blijven van wedstrijden. Voorlopig zou er geen concrete interesse zijn. Raskin zal daar misschien ook niet om malen, want bij een overstap na het seizoen kan hij hogere looneisen stellen omdat clubs dan geen transfersom meer moeten betalen.

POLL: Had Raskin moeten bijtekenen bij Standard?

Meest recent

Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

8
8
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

49
49
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

25
25
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

17
17
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

57
57
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

153
153
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

267
267
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

339
339
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

237
237
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

29
29
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

514
514
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

507
507
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

129
129
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

133
133
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

1268
1268
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

229
229
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

416
416
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

577
577
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

526
526
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

788
788

Meer sportnieuws