'Charleroi vindt broodnodige spits bij STVV'

door
'Charleroi vindt broodnodige spits bij STVV'

Bij Charleroi mikken ze dit seizoen opnieuw op een plaats in de play-offs, maar voorlopig kamperen de Carolo's slechts in de rechterkolom. De tegenvallende prestaties zorgden al voor het ontslag van Edward Still, die opgevolgd werd door de terugkerende Felice Mazzu. Maar op Mambourg beseffen ze dat een trainerswissel niet alles zal oplossen en dus wordt er versterking gezocht.


Bovenaan het verlanglijstje staat een nieuwe spits, want het ontbrak Charleroi dit seizoen duidelijk aan een doelpuntenmaker. Het vertrek van Vakoun Bayo in de zomer werd onvoldoende opgevangen, want Nadhir Benbouali, Youssouph Badji en Anthony Descotte blijken allemaal nog wat te groen om het gewicht van de aanval te dragen. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Charleroi nu op ervaring aast.

La Dernière Heure weet dat ze immers werk maken van de komst van Gianni Bruno. De 31-jarige spits zou al een eerste voorstel binnengekregen hebben van Charleroi en daarop geantwoord hebben met een tegenvoorstel. De verwachting is dat club en speler vrij snel tot een akkoord zullen komen. Bruno wil immers graag vertrekken bij STVV, waar hij zich ondanks zeven goals in veertien matchen niet in zijn sas voelt.

GEEN PROBLEMEN
De Kanaries namen Bruno in de zomer op huurbasis over van AA Gent, wat betekent dat Charleroi met beide clubs een akkoord zal moeten sluiten. Ook dat zal wellicht weinig problemen opleveren. Als de deal in orde komt, is Bruno al toe aan de tiende club uit zijn carrière. Voor Gent en STVV kwam hij immers ook al uit voor Lille, Bastia, Evian, Lorient, Samara, Cercle Brugge en Zulte Waregem.

POLL: Zou Bruno een aanwinst zijn voor Charleroi?

Meest recent

Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

3
3
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

70
70
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

123
123
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

111
111
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

29
29
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

15
15
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

81
81
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

58
58
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

30
30
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

137
137
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

75
75
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

70
70
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

148
148
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

292
292
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

64
64
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

55
55
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

400
400

Meer sportnieuws