'Club Brugge in verregaande onderhandeling met nieuwe coach'

door
'Club Brugge in verregaande onderhandeling met nieuwe coach'

Club Brugge haalde dit seizoen voor de eerste keer de achtste finale in de Champions League, maar dat bleek niet genoeg om het vel van Carl Hoefkens te redden. Ondanks de knappe Europese campagne werd de hoofdtrainer woensdag na een half seizoen al opzijgeschoven, omdat Club in eigen land ondermaats presteerde. Het wordt nu uitkijken naar wie zijn opvolger wordt.


Het is nog niet duidelijk wie de touwtjes zal overnemen, al kunnen wel al de eerste namen geschrapt worden. Oud-bondscoach Roberto Martinez werd gepolst maar bedankte en nu komt Het Laatste Nieuws ook met een tweede naam. Ook bij de Deense bondscoach Kasper Hjulmand zou Club namelijk geïnformeerd hebben. Hij stond enkele jaren geleden nog dicht bij Anderlecht en was ook in beeld bij Club toen een opvolger voor Ivan Leko gevonden moest worden. Intussen zou Hjulmand echter geen trek meer hebben in een overstap naar België.

Ondanks die tegenvallers lijkt het er echter op dat er snel een nieuwe trainer in Brugge zal staan. HLN meldt immers ook nog dat er nu al vergevorderde onderhandelingen gevoerd worden met mogelijke nieuwe trainers. Club was immers goed voorbereid op het ontslag van Hoefkens en nam zelfs voor de match tegen OHL met een aantal kandidaten al contact op. Wellicht zal de nieuwe trainer een buitenlander met een goed cv worden. Diens naam zal de komende dagen zonder twijfel duidelijk worden.

POLL: Moet Club een buitenlandse trainer nemen?

Meest recent

'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

81
81
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

333
333
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

10
10
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

93
93
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

232
232
'Anderlecht legt minimumprijs voor Kasper Dolberg vast'

RSC Anderlecht boekte woensdag een bijzonder deugddoende overwinning tegen AA Gent en haalde het met ...

300
300
'Xavi-bommetje: totaal onverwachte club ruikt zijn kans'

Het einde van het seizoen op clubniveau nadert, heel wat ploegen zijn dan ook bezig met de ...

63
63
'Genk houdt zich klaar: topclub gaat voor Bonsu Baah'

KRC Genk liet in de voorbije duels de nodige steken vallen, maar de Limburgers kunnen voorts ...

141
141
Club-fans vervloeken Union: "Onsportieve, vuile ploeg"

In het Jan Breydel-stadion stond donderdagavond een cruciale afspraak binnen de titelstrijd op het ...

584
584
Antwerp maakt zich sterk: "Dát blijft onze doelstelling"

Antwerp FC heeft zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs beet. Na de brilscore van afgelopen ...

116
116
'Grote kuis op Old Trafford: grote namen naar uitgang'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

302
302
'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

465
465
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

240
240
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

65
65
Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

198
198
'Hayen huiverachtig tegenover toptransfer Club Brugge'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

280
280
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

220
220
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

718
718
Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

130
130
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

321
321

Meer sportnieuws