Onyedika & De Laet riskeren alsnog schorsing

door
Onyedika & De Laet riskeren alsnog schorsing

De topper tussen Antwerp en Club Brugge baarde zondag een muis, al was er langs beide kanten aan inzet geen gebrek in een broeierige Bosuil. Daar gingen de poppen na het laatste fluitsignaal zelfs nog eventjes aan het dansen.


Raphael Onyedika stak namelijk meermaals zijn middenvinger op richting de thuisfans, terwijl Ritchie De Laet aan de overkant dan weer het bezoekende vak op hetzelfde gebaar trakteerde. Allebei hadden ze op dat moment bovendien reeds een geel karton achter hun naam staan. Ondanks het tumult dat door hen even ontstond kwamen het duo er voorlopig echter vanaf zonder straf.

Vermits scheidsrechter Lothar D'Hondt liet betijen klonk afloop klonk het aanvankelijk nog dat beide spelers geen sanctie hoefden te vrezen voor hun wangedrag. Mogelijk krijgt het voorval zowel voor Onyedika als De Laet evenwel alsnog een staartje. Per slot van rekening kan het bondsparket hen nog op het matje roepen en vervolgen wegens een inbreuk tegen het bondsreglement.

SCHORSING DREIGT
Meer bepaald de regels van de fair play werden niet nageleefd. Onyedika en De Laet riskeren daarom een schorsing en/of boete, al merken zowel Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws op dat ook een berisping of waarschuwing kan volstaan. Hoe dan ook heeft het bondsparket zeven dagen de tijd om al dan niet op te treden tegen de Brugse middenvelder en Antwerpse verdediger.

POLL: De Laet & Onyedika verdienen een schorsing

Meest recent

KV Mechelen grijpt zwaar in: Hasi per direct aan de deur gezet

De slechte resultaten van de voorbije maanden zijn niet zonder gevolgen gebleven bij KV Mechelen. Zo ...

132
132
'Club wil record vermorzelen: transfer van 48.5 miljoen'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Aston Villa in de Champions League, voor de spelers ...

140
140
Onbegrip voor ontslag De Roeck: uitspraak Alderweireld fataal?

Antwerp FC zal de Champions' Play-Offs moeten aanvatten met een nieuwe trainer. Maandag maakte de ...

126
126
Lamkel Zé al in opspraak: "Publiek heeft buik stilaan vol"

STVV boekte afgelopen weekend een levensbelangrijke zege tegen KV Kortrijk en hield daardoor zijn ...

87
87
‘Verbluffende ommekeer: onverwachte topdeal Club Brugge’

Ferran Jutglà kende een moeilijke periode bij Club Brugge. Hij verloor zijn basisplaats, zag ...

408
408
'Godts imponeert bij Ajax: Europese grootmacht laat oogje vallen'

Na een knappe remonte, en mede door het falen van PSV, lijkt Ajax af te stevenen op de Nederlandse ...

32
32
Anderlecht titelkandidaat? Degryse velt duidelijk verdict

RSC Anderlecht knoopte zondagavond aan met een belangrijke zege op het veld van Standard. Daarmee ...

157
157
'Nieuwe trainer Antwerp: Overmars heeft grote voorkeur'

Minder dan een maand voor de start van de Play-Offs in de Jupiler Pro League, heeft Antwerp FC voor ...

240
240
Club gaat voor sprookje: Hayen hakt laatste knopen in basiself door

Dinsdagavond worden de eerste heenmatchen in de 1/8ste finales van de Champions League afgewerkt en ...

144
144
Sels stuurt Courtois boodschap met nieuwe heldenprestatie

Thibaut Courtois keert volgende interlandperiode terug bij de Belgische nationale ploeg. Na de ...

108
108
Mazzu verbaast met smeekbede in filmpje: "Alsjeblieft..."

Sint-Truiden VV won de belangrijke kelderkraker afgelopen speeldag van KV Kortrijk. Na een thriller ...

74
74
Opvolger KDB? Debast floreert in nieuwe rol met prachtassists

Zeno Debast maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Sporting. Bij Paars-Wit speelde hij vooral ...

148
148
Invaller Mbangula van goudwaarde, CDK en Lukaku zweten

De titelstrijd in de Serie A is ongemeen spannend. Op speeldag 27 speelden nummer 1 Inter en nummer ...

42
42
Lamkel Zé zorgt voor onrust bij STVV: “Hij enerveert zich”

Didier Lamkel Zé verraste vriend en vijand door weer terug te keren naar de Jupiler Pro ...

237
237
Boskamp maakt KRC Genk met de grond gelijk: “Mooi is dat”

Het format in de Jupiler Pro League gaat weer veranderen. Vier belofteploegen worden verankerd in de ...

503
503
Club Brugge zonder Seys: Hayen hinkt op twee gedachten

Club Brugge hoopt dinsdagavond opnieuw voor een stunt te zorgen in de Champions League. In de 1/8ste ...

118
118
Straffe suggestie: Vanhaezebrouck nieuwe coach Antwerp?

Antwerp FC verzekerde zich afgelopen weekend mathematisch van zijn deelname aan Play-Off I, maar ...

438
438
'Sensatietransfer krijgt vorm: Neymar maakt enorm salarisoffer'

Neymar Jr. heeft zijn voetbalgeluk weer teruggevonden. De superster keerde in januari terug naar ...

250
250
Emery spreekt met grootse woorden over Club: "Fantastisch"

Club Brugge staat dinsdagavond voor zijn heenwedstrijd in de 1/8ste finales van de Champions League. ...

203
203
Eerste selectie Garcia: met Vanaken én Anderlecht-surprise?

Eind deze maand spelen de Rode Duivels tegen Oekraïne om het behoud in de A-divisie van de ...

1299
1299

Meer sportnieuws