Mathijssen ziet sterkhouder afhaken bij Jonge Duivels

door
Mathijssen ziet sterkhouder afhaken bij Jonge Duivels

Alle ogen zullen de komende dagen gericht zijn op de Rode Duivels, die voor de eerste keer aantreden onder Domenico Tedesco en vrijdag in Zweden beginnen aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2024. In hun schaduw blazen echter ook de Jonge Duivels van Jacky Mathijssen opnieuw verzamelen. Zij leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op hun EK.


In juni gaan de U21 op zoek naar de Europese titel in Roemenië en Georgië. Ze nemen het daar in de groepsfase op tegen Nederland, Portugal en Georgië. Dat wordt een zeer zware opdracht en bondscoach Mathijssen kan deze maand in oefenwedstrijden tegen Tsjechië en Japan nog een laatste keer experimenteren voor hij zijn selectie moet maken.

Daarvoor zal hij wel enkele sterkhouders moeten missen. Roméo Lavia werd door Tedesco bij de A-ploeg gehaald en ook Yari Verschaeren zal er wellicht niet bij zijn nadat hij afgelopen weekend een mogelijk zware knieblessure opliep. Daarnaast ziet Mathijssen nu ook nog eens Nicolas Raskin afhaken. De middenvelder laat op Instagram weten dat hij door een lichte blessure niet naar Tubeke zal afzakken.

De 22-jarige Raskin verkaste in januari nog van Standard naar Rangers, waar hij intussen al uitgegroeid is tot een vaste waarde op het middenveld. Hij kwam intussen al zeven keer in actie voor de Schotten en gaf daarbij één assist. Afgelopen weekend moest hij ook al verstek laten gaan voor de match tegen Motherwell door de blessure die hem nu ook bij de Jonge Duivels weghoudt.

POLL: Zal hij snel ook Rode Duivel worden?

Meest recent

Vanderbiest spreekt duidelijke taal over job bij KV Mechelen

Na een nul op zes hoopt KV Mechelen zich zaterdag te herpakken in Westerlo. Dat zal nodig zijn, ...

15
15
Grote prive onthulling over AZ-speler: "Uit betrouwbare bron"

Vorige maandag greep AZ op het nippertje naast zijn eerste prijs op twaalf jaar tijd. In de finale ...

18
18
WK-ambitie stuurt potentiële Duivel richting nieuwe club

Voor zijn eerste interlands als bondscoach haalde Rudi Garcia in maart meteen vier nieuwe spelers ...

18
18
'Westerlo knoopt gesprekken aan: transfer van 10 miljoen'

Westerlo investeerde de voorbije jaren stevig in zijn spelerskern, maar begint daar alsmaar meer de ...

25
25
'Plotse droomjob voor Alfred Schreuder'

In 2022 loodste Alfred Schreuder nog Club Brugge naar de titel, maar daarna ging zijn ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

489
489
Union kraakt Club Brugge mentaal: “Onder de huid kruipen"

Union SG heeft de titelstrijd volledig opengegooid. Drie paarden racen nog om de eindwinst: Union ...

129
129
Kompany botst opnieuw met journalist: “Ongelooflijk”

Vincent Kompany kan komende speeldag in de Bundesliga al kampioen worden, maar de Belgische ...

145
145
Degryse ziet één uitweg voor Hayen en Club Brugge

Club Brugge was sterk begonnen aan de Champions Play-Offs, maar kreeg in het Jan Breydelstadion ...

296
296
Pocognoli ziet Club Brugge-beul criticasters de mond snoeren

Union SG deed een uitstekende zaak op het veld van Club Brugge. De manschappen van Sebastien ...

256
256
Licentiecommissie straft Beerschot, Dender én Antwerp

De Licentiecommissie heeft alle clubs een positief signaal gegeven voor volgend seizoen. Toch was ...

269
269
Vier Club Brugge-spelers afgebrand: “Liep er gefrustreerd bij”

Club Brugge pakte in het Jan Breydelstadion een verrassende nederlaag tegen Union SG. De Brusselaars ...

311
311
Nieuwe sensatie in JPL? "Binnen 5 jaar staan we in top 6"

Het Belgische voetbalseizoen is in de laatste rechte lijn beland en een aantal zaken zijn al ...

188
188
Transfer De Bruyne: Garcia geeft zijn mening

De komende weken probeert Kevin De Bruyne nog afscheid in schoonheid te nemen bij Manchester City, ...

83
83
'Union hakt Europese knoop voor volgend seizoen door'

Union zou weleens op weg kunnen zijn naar een zeer straffe stunt. Nadat het in een moeilijke eerste ...

102
102
Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

Vorig weekend reikte Club Brugge nog de hand naar de titel door met een zege in Gent de koppositie ...

768
768
'Fink loodst verrassende aanwinst naar Genk'

Op tien dagen tijd zijn de titelkansen van Genk helemaal gekeerd. Door een één op ...

486
486
Pocognoli onthult opmerkelijk detail uit kleedkamer Union

Wordt de vierde keer eindelijk de goede keer? De voorbije drie seizoenen greep Union telkens op ...

220
220
'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

Op de titel in de Premier League moet Arsenal niet meer hopen, want zondag kan Liverpool de ...

150
150
Anderlecht verbijsterd: flink belazerd met Renard-deal

Anderlecht wijzigt zijn transferstrategie en legt de focus op jonge talenten, met onder meer de al ...

398
398

Meer sportnieuws