Steun voor falende CDK: "Hij is een geweldige speler"

door
Steun voor falende CDK:

Bondscoach Domenico Tedesco hield woord in de oefenwedstrijd tegen Duitsland en deed beroep op al zijn wissels. Ook Charles De Ketelaere mocht speelminuten maken. Maar de aanvaller slaagde er niet in om te overtuigen en kon niet wegsteken dat hij het lastig heeft bij zijn club AC Milan.


Na een transfersoap van enkele weken, versierde CDK afgelopen zomer zijn gedroomde overstap naar San Siro. De Italiaanse kampioen telde een slordige 30 miljoen euro neer om de jonge aanvaller over te nemen van Club Brugge. Daarmee werd hij veruit de duurste zomeraanwinst bij de Rossoneri. Maar tot dusver kan hij niet aan de verwachtingen voldoen. Zo wacht De Ketelaere nog steeds op zijn eerste doelpuntje in Milanese loondienst, achter zijn naam staat slechts één assists. Zijn speelminuten worden dan ook steeds zeldzamer.

Toch hoeft de 22-jarige nog niet te wanhopen, binnen de club blijft hij immers de nodige steun genieten. Ook sterkhouder Sandro Tonali neemt het nu op voor zijn ploegmaat in gesprek met DAZN. "Er werd vee geld voor hem neergelegd en hij werd aangetrokken om om wedstrijden te beslissen. Dat zorgt voor veel druk", aldus de middenvelder. "Hij is echter een geweldige speler die het vertrouwen moet vinden. Ik denk dat één goede wedstrijd, een referentiematch, kan helpen om de echte De Ketelaere te zien."

STEUN VAN PIOLI
Tonali weet in ieder geval waarover hij spreekt. De Italiaanse international kon zelf ook niet aan de verwachtingen voldoen in zijn eerste maanden op San Siro. Maar hij beet door en groeide uit tot één van de smaakmakers in het elftal van coach Stefano Pioli. "Alles was anders en ik was bang. Maar met de hulp van Pioli heb ik dat allemaal kunnen overwinnen. Ik heb veel met de trainer gesproken. Nu doet hij dat ook met de spelers die hetzelfde meemaken, zoals De Ketelaere."

POLL: De Ketelaere gaat het alsnog maken bij Milan ...

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

51
51
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

49
49
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

205
205
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

48
48
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

46
46
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

126
126
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

320
320
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

216
216
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

227
227
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

395
395
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

87
87
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

275
275
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

369
369
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

408
408
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

302
302
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

177
177
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

546
546
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1170
1170
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

330
330
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

152
152

Meer sportnieuws