Charleroi verlengt contracten van vijf (!) spelers

door
Charleroi verlengt contracten van vijf (!) spelers

Sporting Charleroi maakt nog altijd kans op de top acht. De Zebra's pakten afgelopen weekend de drie punten op het veld van KVC Westerlo en staan zo op één punt van de achtste plaats. En dan moet de uitspraak nog volgen over de stopgezette thuiswedstrijd tegen KV Mechelen.


Als de Carolo's die mogen herspelen, hebben ze alles plots in eigen handen voor deelname aan PO II. Ondertussen maken ze in het Zwarte Land al werk van de toekomst na dit seizoen. Dat doet Charleroi door de contracten van maar liefst vijf spelers in één keer te verlengen.

Damien Marcq had een aflopend contract, maar blijft nu nog een extra seizoen aan boord. Hetzelfde geldt voor Jules Van Cleemput, die in 2020 overkwam van KV Mechelen. Loïc Bessilé blijft twee extra seizoenen aan boord. De verdediger wordt momenteel uitgeleend aan reeksgenoot KAS Eupen. Veder blijven ook Killian Lokembo en Martin Delavallée langer aan boord (+1 seizoen). Nog voor de zomermercato heeft Charleroi zo dus al een deel van zijn transferhuiswerk klaar, al zal er ongetwijfeld nog veel activiteit volgen in de provincie Henegouwen.

MAZZU
Charleroi staat sinds dit seizoen opnieuw onder de leiding van Felice Mazzu. Die is na omzwervingen bij Union en Anderlecht weer waar hij al mooie dingen liet zien. PO II halen zou een nieuwe mooie bladzijde zijn in het succesboek tussen Mazzu en Charleroi. Afwachten of beide partijen het voor elkaar krijgen.

POLL: Haalt Charleroi de top 8?

Meest recent

'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

16
16
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

15
15
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

162
162
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

274
274
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

29
29
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

100
100
'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De Rode Duivels moesten de voorbije weken inboeten aan talent doordat spelers als Konstantinos ...

91
91
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld ...

0
0
'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Het moest nog bibberen tot het einde, maar uiteindelijk wist FCV Dender wel het behoud in de Jupiler ...

27
27
Van Holsbeeck slaat terug en eist stevige som van Anderlecht

De voorbije jaren bracht het gerecht heel wat prominente figuren uit de Belgische voetbalwereld in ...

605
605
Vertonghen geeft toe: "Dacht toen al aan stoppen"

Jan Vertonghen kondigde vandaag zijn afscheid aan. Nog tien weken en dan is hij geen profspeler ...

50
50
Cuypers terug naar de JPL? Dit zegt de spits daarover

Dante Vanzeir keerde in januari terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische aanvaller tekende bij ...

304
304
Anderlecht ontploft: het loopt echt de spuigaten uit

RSC Anderlecht zit opnieuw in crisis na het verrassende ontslag van coach David Hubert, amper 181 ...

692
692
'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Bij FC Barcelona hebben ze héél veel talent rondlopen. De Catalanen willen in de zomer ...

126
126
'Kompany probeert niet alleen Karetsas weg te halen bij Genk'

Vincent Kompany heeft een oog voor talent. De coach van Bayern München heeft heel veel ...

491
491
Westerlo neemt zware beslissing: "Sluit niet aan bij onze visie"

KVC Westerlo moet besparen, dat klinkt al maanden in de wandelgangen. In de zomer zal er dan ook ...

230
230
Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Ondanks de achterstand op koploper KRC Genk schuiven veel waarnemers en analisten nog altijd Club ...

494
494
Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Standard stelde dinsdag Giacomo Angelini voor als opvolger van Pierre Locht. Voor de nieuwe CEO ligt ...

82
82
Stad Brussel in de clinch met KBVB: "Wat willen ze?"

Na de geslaagde uitstap richting Genk willen de Rode Duivels voortaan vaker uitwijken naar diverse ...

164
164
Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Het klassement liegt nooit", wordt wel eens gezegd. Maar klopt dat wel, en staat iedereen aan het ...

791
791

Meer sportnieuws