'Bliksemtransfer Teuma naar rivaal van Union SG'

door
'Bliksemtransfer Teuma naar rivaal van Union SG'

Bij Union SG moeten ze komende zomer wellicht vrezen voor een leegloop. Heel wat spelers wisten door hun sterke prestaties zich in de kijker te spelen. Eén van de mannen die mogelijk aan zijn laatste maanden in het Dudenpark bezig is, is Teddy Teuma. Een transfer lonkt.


Teuma vertelt in Het Nieuwsblad dat de kans bestaat dat hij Union SG na het seizoen gaat verlaten. De middenvelder wordt dit jaar 30 en wil alles uit zijn carrière halen. Union SG heeft al laten weten dat hij financieel aan het plafond zit van de club, dus dat is al een eerste probleem dat zich stelt. Teuma is al twee jaar absolute top in België, maar zijn loon is dat niet. Hij wil het ijzer smeden wanneer het heet is en ook een Belgisch toploon opstrijken, maar dat gaat niet bij de Brusselaars.

KOOPJE?

Teuma wil ook voor de prijzen meespelen, maar Union SG zal in de zomer sterkhouders laten gaan. Zij kunnen moeilijk vervangen worden door evenwaardige spelers. Het zou niet verbazen als Union SG de komende jaren een stapje terug moet zetten op sportief vlak. Teuma wil graag aan de top blijven.

De speler sluit een zomers vertrek dan ook niet uit, zelfs niet naar een andere Belgische topclub. Een transfer à la Casper Nielsen (die naar Club Brugge verkaste) behoort volgens hem zeker tot de mogelijkheden. Teuma acht 3 à 4 miljoen euro genoeg voor hem, maar hij ligt nog twee jaar onder contract en volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde 5 miljoen euro.

POLL: Gaat Teuma Union verlaten voor een andere Belgische club?

Meest recent

'Spectaculaire uitdaging voor Thomas Müller'

Thomas Müller lijkt op weg naar zijn afscheid bij Bayern München. Gaat hij nog een ...

12
12
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: ruim 25 dossiers op tafel

Olivier Renard is sinds oktober aan de slag bij RSC Anderlecht. Hij hekelde het werk van Jesper ...

68
68
De Condé bevestigt transfergerucht: "Interessante speler"

KRC Genk is nu al bezig met de zomermercato, net zoals de andere ploegen in de Jupiler Pro League. ...

53
53
Genk heeft enorme titeltroef: "Beste back-up van België"

KRC Genk blijft voorlopig op koers om met de vijfde landstitel uit zijn geschiedenis aan de haal te ...

44
44
Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

39
39
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

169
169
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

206
206
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

440
440
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

54
54
'Chelsea en co in de rij: KRC Genk op miljoenenkoers'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

135
135
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

354
354
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

619
619
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

69
69
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

233
233
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

125
125
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

51
51
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

180
180
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

307
307
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

436
436
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

645
645

Meer sportnieuws