Lukaku en Inter gaan alweer met de billen bloot in Serie A

door
Lukaku en Inter gaan alweer met de billen bloot in Serie A

In de Champions League mag Internazionale dan wel afstevenen op een plaats in de halve finale, in de Serie A vergaat het de Nerazzurri een pak minder. Ze blijven immers achter met een schamele één op vijftien nadat ze zaterdagavond alweer een pijnlijke nederlaag moesten incasseren. Monza kwam met 0-1 winnen in San Siro.


Wie gedacht had dat Inter weer vertrokken zou zijn na de knappe 0-2-zege op Benfica enkele dagen geleden, ontdekte vrij snel dat hij eraan was voor de moeite. De Milanezen maakten amper iets klaar tegen Monza, dat vrij comfortabel de nul kon houden. De grootste kans was voor Romelu Lukaku, die nog eens aan de aftrap mocht komen. Doelman Di Gregorio kon zijn kopbal echter nog knap redden.

Trainer Simone Inzaghi bracht in de slotfase nog Lautaro Martinez en Calhanoglu in om alsnog op zoek te gaan naar een doelpunt, maar de goal viel aan de overkant. Twaalf minuten voor tijd maakte Caldirola San Siro heel stil door een hoekschop tegen de touwen te koppen. Inter had geen antwoord in huis en deed zo opnieuw een slechte zaak in de strijd om de top vier.

NIET GEPROFITEERD
Eerder op de avond hadden Napoli en AC Milan al punten laten liggen, maar daar kon Inter niet van profiteren. Het blijft daardoor hangen op de vijfde plaats en raakt weer een beetje verder verwijderd van een ticket voor de Champions League. Het volgt op twee punten van de stadsgenoot en AS Roma.

POLL: Zal Inter nog in de top vier eindigen?

Meest recent

Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

8
8
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

16
16
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

58
58
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

58
58
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

427
427
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

112
112
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

84
84
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

575
575
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

191
191
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

243
243
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

109
109
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

119
119
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

827
827
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

186
186
Club Brugge krijgt goed nieuws over Simon Mignolet

Club Brugge is outstanding in de Play-Offs en was al vier keer indrukwekkend. De Bruggelingen wonnen ...

545
545
Thorgan Hazard ziet pijnpunt na gelijkspel tegen Antwerp

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC en had door de kansen aan het einde van de match ...

144
144
Emotionele beelden: Lotto Park omarmt zieke jongedame

Anderlecht en Antwerp blijven ook na speeldag vier nog zonder zege in deze Play-Offs. Beide ploegen ...

168
168
Smets legt de vinger op de wonde bij KRC Genk

KRC Genk verloor met 1-2 van Union SG en likt zijn wonden. Verdediger Matte Smets kon ook niet ...

249
249

Meer sportnieuws