'Club Brugge liet Boniface om deze pijnlijke reden liggen'

door
'Club Brugge liet Boniface om deze pijnlijke reden liggen'

Union maakt een zeer goede kans om zich donderdagavond te plaatsen voor de halve finale van de Europa League. Het moet in zijn thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen de klus zien af te maken nadat ze in de heenmatch een 1-1 wisten af te dwingen. Daarvoor mochten ze Victor Boniface danken, want de Nigeriaanse spits maakte alweer indruk op het Europese toneel.


In Leverkusen maakte hij al zijn zesde goal van het seizoen in de Europa League, waarmee hij samen met Marcus Rashford (Man Utd) topschutter van de competitie is. Union betaalde in de zomer 2 miljoen euro om Boniface over te nemen van het Noorse Bodö/Glimt en dat bleek een gouden zet. Dankzij zijn straffe prestaties zal hij in de zomer wellicht voor een veelvoud van dat bedrag vertrekken.

Bij Club Brugge zullen ze zich wellicht voor het hoofd slaan, want Sporza stelt dat Boniface ook in beeld was bij Blauw-Zwart. Uiteindelijk lieten ze de spits echter links liggen omdat hij geblesseerd geraakt was. Een pijnlijke beslissing, zeker gezien het feit dat ze vorige zomer wel 16 miljoen euro neerlegden voor de volledig geflopte Roman Yaremchuk.

GEDULD
Met iets meer geduld hadden ze bij Club dus een topper in de spits hebben kunnen lopen. Het was bovendien niet de eerste keer dat ze zich aan die steen stootten, want enkele jaren geleden lieten ze om gelijkaardige redenen ook al Victor Osimhen schieten. Hij legde door een blessure weinig indrukwekkende fysieke testen af, maar een jaar later leverde zijn transfer Charleroi wel meer dan 20 miljoen euro op. 

POLL: Een blunder van Club Brugge?

Meest recent

Genk uitgeteld voor titel? Boskamp spreekt heldere taal

KRC Genk heeft de voorbije weken serieuze averij opgelopen in de titelstrijd. Na de recente 1 op 9 ...

1
1
'De Cuyper parkeert toptransfer: Club legt pittige som vast'

Club Brugge maakt zich op voor een cruciale periode met de ontknoping van de titelstrijd en de ...

41
41
'Guardiola wil supertransfer: toptarget met 30 goals en 23 assists'

Manchester City maakt zich op voor een hete transferzomer. De Engelse topclub is van plan een grote ...

31
31
Vanhaezebrouck velt drastisch verdict over titelstrijd

De heenronde in de Champions' Play-Offs zit erop, dit weekend wordt de tweede helft van de ...

252
252
Hasi hakt knopen door: basiself in bekerfinale bepaald?

Binnen een dikke week staat voor RSC Anderlecht de belangrijkste partij van het seizoen op het ...

120
120
Club Brugge onder enorme druk: Hayen grijpt stevig in

Zondagavond staat opnieuw een sleutelduel op het programma in de titelstrijd. Zo gaat Club Brugge op ...

257
257
Milicevic trekt sombere conclusie voor duel met Anderlecht

AA Gent incasseerde 17 tegengoals, scoorde 1 keer en boekte een 1 op 15. Dramatische cijfers. ...

199
199
'Anderlecht en Club Brugge duelleren om zoon voetballegende'

RSC Anderlecht en Club Brugge worden wel vaker gelinkt aan dezelfde spelers. Dat is vaak een ...

292
292
'Transferklapper: sterkhouder vertrekt bij Anderlecht'

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent, maar dat verandert niets aan de plannen van het bestuur. Er ...

646
646
Beerschot zet Kortrijk met één been in Challenger Pro League

Beerschot en KV Kortrijk speelden vanavond tegen elkaar op het Kiel. Vooral voor KVK was dit een ...

313
313
Update Real Madrid: “We gaan spelen tegen FC Barcelona “

Real Madrid laat zich van smalste kant zien, dat kunnen we wel stellen. De Spaanse topclub heeft een ...

530
530
De Condé ontkent transfergerucht in alle talen

Dimitri De Condé, Head of Football bij KRC Genk, volgt de binnen- en buitenlandse media op de ...

232
232
Club Brugge: vervanger Jutgla tegen Union SG gekozen

Club Brugge staat onder ferme druk. De Bruggelingen kunnen het zich niet veroorloven om voor de ...

681
681
'Loïs Openda baalt: RB Leizpig eist deze monstersom'

Loïs Openda kent een wisselvallig seizoen, net als als heel RB Leipzig. De Belgische aanvaller ...

93
93
Zulte Waregem slaat toe met eerste zomeraanwinst

Zulte Waregem heeft zijn eerst zomeraanwinst weten te strikken, al is dat geen verrassing. Zo werd ...

122
122
Cercle Brugge maakt eerste zomertransfer wereldkundig

Cercle Brugge heeft nog geen zekerheid over het behoud en moet nog zwaar knokken om dit te ...

56
56
Storck zorgt voor spanning: "Druk is groot bij hen"

KV Kortrijk moet vanavond winnen van Beerschot. De Kerels vechten voor hun laatste kansen om het ...

52
52
Anderlecht valt voor bliksemsnelle sensatie: wie is hij?

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op de 20-jarige Noorse winger Marius Broholm van Rosenborg. ...

413
413
Standard heeft miljoenentransfer helemaal beet

Standard gaat de nodige in- en uitgaande transfers afronden de komende maanden. De club heeft ...

121
121
'Standard ruikt geld, VfB Stuttgart & co kloppen aan'

Bij Standard gaan ze in de zomer héél veel transfers doen. Een pak huurlingen verlaten ...

204
204

Meer sportnieuws